Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire használható/eredménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire használható/eredményes oldal a Badoo?

Figyelt kérdés

Olvastam azt is, hogy csak akkor van értelme, ha fizet az ember, meg magától regisztrál és nehéz kiírtani a profilt utána, de azt hallottam, hogy sokan használják és sikeres ott a párkeresés.

Vélemény, tapasztalat, esetleg más alternatíva internetes párkeresésre?

20L



2017. márc. 12. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az összes társkereső szar. De nőként minek az neked? Nem nézel ki jól, vagy mi?
2017. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 womanhard válasza:
Más alternativa találkozunk beszélgetünk és meglátjuk hogyan tovább. Melyik megyében élsz? 24/f
2017. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hogy a kíváncsiságnak eleget tegyek:

Magas vagyok (176), átlagos/vékonyabb testalkat és elég csinos is (mások szerint is). A személyiségem se irritáló vagy riasztó. Budapesten élek, ami nyilván lehetőségek tárháza, de vagy nagyon peches vagyok, vagy csak mindig rosszkor rossz helyen. Élőben még sose jött oda hozzám senki (se utcán, se rendezvényen, se bárban/kocsmában) ismerkedni, viszont azok, akik meg ismernek csodálkoznak ezen, hogy pedig jófej vagyok, elég jól nézek ki stb...

Szóval így bénázásomban szoktam társkeresőn próbálkozni, az párszor már egész sikeres volt, most hallottam a badooról, és reméltem kicsit, hogy azt is érdemes kipróbálni. :)

2017. márc. 15. 17:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz akkor te is néha élőben. :)
2017. márc. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, teljesen ismeretlenül nem merek. Meg kicsit régimódi vagyok, és jó lenne ha a pasi lenne a határozott és kezdeményező.

Mert nagyon jó, hogy itt is a kommentek fele arról szól, hogy "Jaj egy csinos csajnak csak ki kell tennie magát és választania a kérők körül", de már most ott tartunk, hogy a nőnek kell felkínálnia magát. :D

2017. márc. 15. 18:00
 16/18 anonim ***** válasza:
És ha valakire mosolyogsz, jeleket adsz, akkor sem kezdeményeznek?
2017. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem igazán... De lehetséges, hogy még konkrétabbnak kellene akkor lennem. :)
2017. márc. 16. 20:12
 18/18 anonim válasza:
Szerintem használható,a mostani páromat is ott ismertem meg több, mint két éve. Szelektálni kell. Ki lehet szűrni aki kamuzik.
2017. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!