Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az, ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, ha valakivel elkezd ismerkedni az ember, akkor hamar megakad?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán tapasztaltam ilyet. Beszélgetek itt a napokban egy lánnyal, akivel nagyon egy húron pendülünk, de iszúnyúan ritkán ír, van, hogyha ír reggel és aznap írok vissza neki, akkor legközelebb csak másnap reagál a levelemre és akkor sem olyan hosszasan. Pedig az eddigi beszélgetések alapján eléggé egy rugóra jár az agyunk, még olyat is mondott, hogy én vagyok neki a lelki mentőcsónakja a napokban, mosolyogva olvassa a leveleimet, jó kedvre derül tőlük.


Megértem, ha nincs fent sokat (amúgy dolgozik ő is napközben), én is dolgozok reggeltől délutánig, leghamarabb is csak délután 17.00 körül tudok felnézni ide érdemben, de nekem fura ez, hiszen ha valakivel jó levelezni, akkor az ember keresi az alkalmat, hogy minél előbb tudjon válaszolni neki. Értitek, este biztos lenne ideje válaszolni, írni.


Így kezd megtörni a lendülete, folytonossága a levelezésnek.


Egy másik lány meg rám írt egy kommentem alapján, vele is váltottam pár levelet, hosszabbakat, de nála is ez van, hogy írtam neki egy hosszút, majd utána nem is reagált rá, max 2 nap múlva. Amikor rákédeztem, hogy mit csinált eddig, hogy telt a napja, akkor azt felelte, hogy sokat kattogott, mert túlagyalja a dolgokat...de írni már nem írt :D


Nem jártam még így, sosem untak még rám, disérni szoktak, hogy nagyon jó levelezni, chatelni velem, erre most kétszer is ilyenbe futok itt. Ti jártatok már így?


Kort és nemet is írjatok!


2017. márc. 13. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

"Lelki mentőcsónak"

Ha nincs szükség a mentőcsónakra, akkor csak a tárolóban porosodik. :P


Minden levelezés ellaposodik egy idő után. Elfogy az összes felhozható téma, aztán marad az időjárás. :D

De személyesen sem egyszerű fenntartani az érdeklődést egy beszélgetésben. Az idő folyamán elfelejtettünk beszélgetni.

16 évesen még jobban kommunikáltam bárkivel mint most.


26F

2017. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha egyszerűen nincs kedve az embernek nekiállni levelet írni. Ennyi, nem kell túlkombinálni. 26f
2017. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy dolog, hogy néha nincs kedve, ideje. De észrevehető, ha trendszerű a dolog egy embernél. 2-3 napig semmi, aztán jön 5 sor. Ez mi? :D
2017. márc. 13. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret levelezni. Ha annyira egy húron pendültök, hívd el randira.
2017. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!