Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy introvertált ember hol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált ember hol, hogyan tud ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább olnine. Akár itt is :)
2016. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mondjuk ha írsz nekem:))
2016. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én introvertált ember vagyok és képtelen az emberi kapcsolatokra. Akik csak bántani akarnak, azok úgyis hívás nélkül odajönnek hozzám. 😢 Ezért utálom az embereket, legszivesebben mind megölném, mert tele vannak rosszindulattal, mindegyik azt nézi mikor lehet engem kikészíteni. A szemembe álszent féreg mindegyik, mindig ráérnek mással foglalkozni csak azért, hogy megmutassák ők a kisistenek.
2017. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan rejtélyes szó ez az introvertált, mindenki azt ért alatta, amit akar. Egy introvertált ember is eljár szórakozni, koncertre, nem szobanövény az év 365 napján, és csak karácsonykor az éjféli misére battyog el. Az intronak is vannak emberi kapcsolatai, csak a nagy barátkozás után _szüksége van_ az egyedüllétre. Az a pár óra vagy nap elvonulás olyan neki, mint amikor a telefont felteszed töltőre.


Most hogy tisztáztuk, hogy az introvertált az nem az ufo, a depressziós, meg a fóbiás szinonimája, hanem egy teljesen egészséges ember, csak egy kicsit másképp működik, a válasz a kérdésedre: bárhol ismerkedhet. Én a szintén intro barátommal egy majálison ismerkedtem meg. Tíz fős baráti társaságban voltunk, dübörgött a zene és több ezer ember volt még ott rajtunk kívül, ittunk, ökörködtünk, ugyanúgy viselkedtünk, mint mindenki más. Attól vagyunk introk, hogy ilyen szórakozásra ritkábban van igényünk és hamarabb telítődünk az ingerekkel, nem attól, hogy minket hat lóval sem lehet emberek közé vontatni. Az idő nagy részében együtt introskodunk kettesben, de a találkozáshoz ki kellett mozdulnunk.

2017. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!