Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen, hogy valaha találok egy önálló erős de nem megkeseredett intelligens és mégis szép nőt? 22/f

Figyelt kérdés

Tudom kicsit sok amit írtam, sőt talán kissé életszerűtlen is de mégsem szeretném feladni, hogy találjak magam mellé egy ilyen lányt. Ezek a tulajdonságok együttállása eddig még sosem volt jelen egy lánynál sem akit ismertem eddig.

Az, hogy valaki tetsszen külsőre tök alap szerintem, sajnos elég válogatós vagyok és általában a nagyon szép lányok tetszenek csak meg, de szerencsére belőlük még egész sok van :)

Viszont nagyon nehéz egy önálló erős személyiségű lányt találni mert én már meguntam a sok lelkibeteg gyenge önbizalmú és önértékelésű lányt akiknek hiába beszél az ember egyik fülükön be a másikon ki. Nagyon sok lányból hiányzik a tartás, büszkeség és ambíció, a legtöbben csak tengnek lengnek és remélik majd lesz valami majd találnak valakit aki eltartja őket de saját céljaik nincsenek. Persze ez nem igaz mindenkire (gondolom itt is mindenki ennek az ellentétje lesz:) ) vannak mondjuk karrierista vagy passzív-agresszív szigorú és bunkó nők de nekem nem ez kell. Ez kinek kell?

Csak egy egyenrangú társra vágynék, nem olyanra aki hiába velem egykorú mégis életképesség terén egy 14 éves szintjén áll és még nekem kellene "felnevelni" , ha valami baj van egyből én oldjam meg mert magától képtelen lenne rá. Kicsit ez ilyen hisztizős kérdés mert mindig vakvágányra futok.


Szerintem nem olyan nagy elvárás ez egyébként mint amilyennek elsőre hangzik de mégsem találok ilyen lányt. A külsőmmel "nincs gond", válogathatok szerencsére és nyilván én is tudnám azt nyújtani amit elvárok ez természetes, csak már meguntam, hogy egyoldalú támasza vagyok egy nagyra nőtt kislánynak. A volt barátnőmmel is ezért lett vége 3 év után, mellette döntöttem el, hogy milyen nőt szeretnék magam mellett látni a jövőben.


2017. márc. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Álmodj királyfi. Úgy mutatod be magad mintha te tökéletes lennél. Kissé beképzelt vagy, nekem ez jön le.
2017. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl mint Suri Dominika?

Vagy ha ennyire önálló, az már ijesztő neked? :)

2017. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyenek céljai, de ne legyen karrierista.

Hát, sok szerencsét.

2017. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alapnak nem rossz, de érj még egy kicsit. Akkor úgyis finomodnak az elvárásaid.
2017. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én van aminek szerintem megfelelnék van aminek nem, de csak kíváncsiságból, te megfelelnél egy ilyen nő elvárásainak? 22/L
2017. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!