Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisebbségi érzésem van, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi érzésem van, mert még soha nem volt kapcsolatom, emiatt pedig még inkább nem látok esélyt arra, hogy valaha összejöjjön. Hogy lehet kijönni ebből?

Figyelt kérdés
Kevesebbnek érzem magam a többi nőnél, akiknek már volt kapcsolatuk, illetve könnyedén össze is jön nekik. Irántam nem érdeklődnek a férfiak és én se nagyon merek nyitni, mert esélytelennek látom magam. illetve ha megkérdezi bárki mióta vagyok egyedül, azt sem tudom hazudjak vagy tereljek. Szégyenlem, hogy így alakult az életem és úgy érzem, valami baj van velem, ami miatt mindig egyedül kell lennem.
2017. febr. 27. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Életkorod?
2017. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
25 vagyok.
2017. febr. 27. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
kamus
2017. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy magabiztos.

Tedd félre a pasikat, és koncentrálj arra, amiben te igazán jó vagy, és amit a magadénak érzel.

Tűzz ki magad elé célokat, hogy milyen akarsz lenni külsőre-belsőre.

Ha ezeket megvalósítottad, akkor határozottá válsz, és akkor már biztosan lesz jelentkező.

2017. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ez a gond itt. A fő probléma az, hogy nem sajátítottad el a minimális szociális skilleket. Magyarul, még ha érdeklődést is mutatna akár itt, akár élőben valaki feléd, rutinból elzárkóznál tőle. Szóval ezen kéne csiszolni, hogy tudd fogadni a közeledést.
2017. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
kamuuu baszik irni
2017. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Feltételezem te vagy az, akinek az első üzeneténél "szuz" volt a tárgy, majd kb. percenként írosgatsz, hogy nem csak egy dugásra kellenék, meg hogy kamu és nem adok esélyt. Ez sajnos inkább ijesztő, mint bármi más, ami miatt érdemes lenne válaszolni.
2017. febr. 27. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

" Irántam nem érdeklődnek a férfiak és én se nagyon merek nyitni, mert esélytelennek látom magam."

Oké, most jöjjön a tényleges sztori: Érdeklődnek a férfiak, de nem azok, akiket akarsz, ezért semmibe veszed őket. Ha valaki ténylegesen érdeklődik, akkor legyezgeted kicsit a hiúságod, aztán elküldöd őket, amikor tényleg lépnek.


1. lépés: Legyen reális önképed.

2017. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad kevesebbnek náluk. Ahány ember, annyiféle sors. Az ő sorsuk úgy alakult, ahogy, a tiéd pedig máshogy fog. Gondolom, a szerelmet keresed, várod, hogy az érzés betoppanjon az életedbe, és addig nem is engedsz közel magadhoz senkit, amíg ennek az esélyét nem veszed észre. Én ezt pasiként inkább értéknek látom, valószínűleg mélyérzésű ember lehetsz. Egyébként meg lehet, hogy szükséged lenne egy külső stílusváltásra(öltözködés, frizura, stb.), és az meghozhatná a sikert.
2017. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok én is, csak én 3 évvel fiatalabb vagyok nálad.

Tizenévesen, amikor körülöttem mindenkinek volt barátja, randija, arra gondoltam, én későn érek, majd nekem is lesz. De a helyzet változatlan X év után is. És már szégyellem a dolgot, hogy én senkivel se tudtam kapcsolatot kialakítani. Tudom hogy ez az én hibám, mert túlságosan merev és zárkózott vagyok, de egyelőre nem tudom hogyan javítsak a helyzeten. Nyilván úgy, hogy szembe nézek a félelmeimmel, elkezdek nyitni a világ felé, de ezt leírni sokkal könnyebb, mint megtenni.

Már barátnőkkel sem szeretek találkozni, mert jön a kérdés: "na mi a helyzet a fiúkkal?" És nem tudok rá mit mondani, mert nincs semmi! Nekik pedig mindig van valaki. Vagy tartós kapcsolat, vagy épp egy udvarló. Irántam is volt, aki érdeklődött, de én iránta nem. Pedig jobban belegondolva, találkoznom kellett volna vele, hogy tapasztalatot szerezzek.

2017. febr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!