Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki előtt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki előtt még ott van az egész élet, de már berendezkedett az egyedüllétre?

Figyelt kérdés
Ha így van, mi az oka? Nem gondoljátok, hogy párkapcsolat nélkül butaság leélni egy életet? Nem gondoltok bele, hogy milyen jó dolgoból maradtok ki? Vagy csak simán találtatok más jellegű dolgokat(pl. hobbi), ami boldogságot okoz, és a kapcsolat egyáltalán nem is hiányzik?

2017. márc. 15. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ja
2017. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam erre. Nem vagyok társasági, nem vagyok gondoskodó, szülni sem akarok. Nem látom előnyét a dolognak. Ha most ide képzelek egy embert, feszélyezve érzem magam, és úgy érzem, el kell nyomnom magam.
2017. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én az életem végéig tartó betegségek miatt döntöttem így. 25/F
2017. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1. Nem könnyű - legalábbis számomra - párt találni. lányokkal lehetetlen ismerkedni, errefelé a nyugati végen mindenki túl zárkózott, szemellenzővel közlekedik, nem ismerkedik, nem beszélget könnyen. 2. De. 3. Igazad van. 4. Hiányzik de berendezkedtem a hobbikból az egyedüllétbe.
2017. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok. 20/n

Igen is hiányzik a kapcsolat. Egy férfi az életemből de szerintem el vagyok átkozva. Ragaszkodò tìpusù lány vagyok, nem vagyok csùnya mégse talál rám a szerelem. Nem rég lett vége egy kapcsolatomnak ahol az illető férfi nem becsült meg pedig nagyon sok baklővése mellett kitartottam.

Szòval szerintem mar egyedül maradok és a munkámba fordulok. Amit lehetett mindent beválaltam hogy kevesebb szabadidőm legyen. Meg van a napi rutinom és ùgy alakìtottam hogy jò legyen nekem. Oda megyek amikor akarok és nem kell beszámolnom. Nem jò azért ìgy mert magányos vagyok de ilyen velem a sors. Persze örülök más boldogságának csak elgondolkodtam hogy én mivel riasztom el a pasikat... igaz még fiatal vagyok de akkor is szomorù vagyok

2017. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Betegségek + selejtes külső miatt.
2017. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt találtam más jellegű dolgokat, másrészt meg a párkapcsolatból is van olyan fajta, ami elég széles mozgásteret ad, és nincsenek meg a hagyományos párkapcsolatok negatívumai.

Pl. nincs közösködés anyagilag, nincs egymás nyakára növés, nincs összeköltözés, se semmi ilyesmi, nem egymást zaklatjuk a problémáinkkal.

Ami megmarad, az a párkapcsolatok jó része: a heti 1-2 találkozás, a mindkettőnknek élvezetes közös programok, és a szex.

Ez így nekem is tökéletesen kielégítő, neki is, ennél többre nincs szükségem, neki se.

2017. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, van még ilyen. Az amit a nőktől tapasztalok minősíthetetlen így egy szalmaszálat nem vagyok hajlandó keresztbe tenni értük, nem fogok megalázkodni semmi áron! Egy idő után a harag, a gyűlölet, az undor megmérgez, a szíved kihűl és ettől a ponttól kezdve nem fog érdekelni senki sem.
2017. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5. Velem is hasonló a helyzet. De te még fiatal vagy ,neked még van remény. Neken már nem nagyon. Én 26 vagyok. Ha gondolod barátkozhatunk ,ha egy helyről írunk. 26/N
2017. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én csak egyszerűen nem tudok ismerkedni, a szociális életem a nullával volt egyenlő az egész eddigi életemben. Fiatal vagyok, jöhet még bármikor, olvasni a neten. Olvasom 18 éves korom óta, azóta semmi változás az ügyben, most 26 vagyok. Nem szeretek egyedül lenni, nem ez a célom a jövőre nézve sem, de igazából már letettem a dologról, hogy találhatok valakit. Jöhet ha jönni akar, nem állok az útba, főleg, ha fel is fogom miről van szó, de ha legalább 8 év nem volt elég, hogy bármiféle kapcsolatom legyen (mind barátság, mind komolyabb dolog), akkor egy egész élet sem lesz az. A legrosszabb, ha az utcán vagyok, látom hová jutottak mások, közben én meg mennyire magányos vagyok. F
2017. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!