Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire értetek egyet ezzel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értetek egyet ezzel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lehet, hülyeség,de gondolkodtam azon,hogy mitõl lehet,hogy a magyar pasiknak nagyobb az igényük társkeresés terén-vagy csak volt,mert az emancipációval egyenlítõdõtt a dolog-,mint mondjuk egy átlag spanyolnak,arabnak,stb, miközben nagy általánosságban egyébként is sokkal rosszabbak az alap külsõ adottságok.Lehet fikázni minket, magyar nõket,de be kell látni,hogy kinézetre ezerszer sokszínûbbek vagyunk kinézetre,mint mondjuk a dán nõk-akik közt sok a szép,pedig nem vagyok szõke párti-.Pl. ha valakinek a vörös nõk tetszenek, annak nem kell feltétlenül Írországig repülnie vagy ha valaki nem roma,de mediterrános barátnõt akar, annak se kell átlépnie az ország határt és persze meg is találja,azt amit keres.Lehet,ez az "elkényelmesedés" okozta (régebben) a nagy igényeket? Amikor Dél-Spanyolországban voltam félévet,1 kezem elég megszámolni,hány tényleg igénytelen mukit láttam.Nõben már azért sokkal több volt,akit gyakorin ízekre szedne mindkét nem a kinézete miatt.Lehet azért van,mert ott már egy világosbarna hajú csaj is ritkának számít és így akarják eladni magukat? Ugyebár ott a mediterrán a tizenkettő egy tucat kinézet.De ugyanezt lehetne a svédekkel is megfogalmazni,csak világos kivitelben.

2017. márc. 15. 22:52
1 2
 1/17 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

Lol. el vagy tévedve, ha szerinted dániában meg svédországban csak fehér szőkék élnek.


Egyébként meg tagold már jobban ezt a sz-rt, mert komolyan alig értem, mit írsz :D

2017. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Mi a célod? Mert új dolgot nem akarsz megtudni az fix. Egyetértő morajlást szeretnél? Vagy csak szidjk egy kicsit a gonosz magyar férfiakat akiket amúgy le se szarnak a magyar nők, mert bezzeg a négernek ekkora van, bezzeg az arab tud a nőkkel bánni, bezzeg a svéd ilyen magas, bezzeg a kínainak milyen menő emo haja van stb.
2017. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem csak,de a lakosság nagyrésze az,kivéve,aki nem keveredett a muszlimokkal,vagy nem több generáció óta ott élõ muszlim.

Pardon a tagolásért, telóról írok.

2017. márc. 15. 23:01
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as,: meg is cáfolhatod,amit gondolsz.Egyébként írtam, hogy lehet,ez az igény kérdés talán már kiegyenlítõdött,csak zárójelben.
2017. márc. 15. 23:03
 5/17 A kérdező kommentje:
2esnek ment
2017. márc. 15. 23:03
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Tehát most ezzel:

"miközben nagy általánosságban egyébként is sokkal rosszabbak az alap külsõ adottságok"

lefikáztad az összes magyar férfit? Gratulálok. Akkor pakolj és kotródj is jó messzire.

2017. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen egyet értek veled kérdező. Itt a pasik többségének egy ducibb nő már bálna.Többségük a modell alkatért rajong.
2017. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
A magyar pasik a legselejtebbek egész Európában,külsőleg,belsőleg is. Plusz tele vannak pesszimizmussal.
2017. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Milyen felmérést láttál erről?


(Telefonról is lehet tagolni, lásd ezt a választ.)

2017. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es:semmilyet, csak én méláztam ezen.Ezért kérdezem,ki mennyire ért egyet.
2017. márc. 16. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!