Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőkkel miért közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőkkel miért közel lehetetlen értelmes témákról beszélni?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, nem egy hímsoviniszta kiáltványt kívánok megfogalmazni, a nők szépek, tiszteletreméltóak stb. de komolyan azt érzem, amit a kérdésben leírtam.


Az általános elbutulás ma már társadalmi tünet, a legtöbb embernek semmi elképzelése, önálló véleménye nincs a világról, céljai sekélyesek, kizárólag anyagi természetűek, önmegvalósítás címén mindössze a többi ember szemében való megfelelni vágyást érti (amit persze veszettül tagad). Mégis, én a férfi barátaimmal még ezek ellenére is el tudok néha beszélgetni olyan témákról, mint hogy kik vagyunk, miről szól az élet és mi annak az értelme, merre tartunk, mik a valóban fontos dolgok a mindennapi betevő megteremtésén és a siker hajszolásán túl. Ilyen módon jutunk új felismerésekre és elhatározásokra még úgy is, hogy sokszor alig értünk valamiben egyet. Ezzel szemben a lány barátaimmal, barátnőimmel soha ilyesmiről beszélni nem tudok - az még egy dolog, hogy egymás közt mindig csak a legfelszínesebb témákban tobzódnak (ki hol volt nyaralni, mikor lesz gyereke, melyik pasi tetszik, meg az állandó versengés egymással), ez ösztönös késztetés, de ezen túl nem látszik semmiféle összetettség vagy mélység, ami miatt én személy szerint belé tudnék esni egy nőbe. Nem azt várom persze, hogy képletekkel vezesse le nekem a Mindenható létezését, de hogy egyiknek sem fontos más a karrieren és a tökéletes férfi hiábavaló keresésén kívül semmi, az szerintem már félelmetes.


Én olyan párt szeretnék, aki valóban a párom, nem támaszkodik, lehúz, nem azt várja, hogy én legyek az, aki állandó jelleggel szórakoztatja, mert máskülönben halálra unja magát, hogy legyenek valódi céljai a pénzkeresésen meg a kozmetikaszalonon kívül, elképzelései az emberi természetről, arról, hogy milyen embert szeretne faragni a születendő gyermekünkből. Hogy ha a szemébe nézek, lássam a valódi, természet adta értelmet megcsillanni, ne pedig a hazug és nevetséges intellektüel pózt, amit ennek hiányából faragni próbál magának.


Ilyen nő létezik, vagy egész életemre magányos maradok? Nemet, kort kérlek írjatok. 29/f


2017. márc. 16. 17:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

En tudok es szeretek ilyesmikrol beszelni, volt is mar srac aki mondta, hogy velem milyen jol el tud beszelgetni, pedig akkor mondjuk pont nem ilyen melysegu temakrol beszelgettunk, csak a nyelvtanulasrol ugy altalanossagban. De szeretem az erdekes beszelgeteseket.

Magamtol nem hozok fel altalaban temakat egy tarsasagban mondjuk, mert ennyire nem vagyok kozponti arc, szoval altalaban arrol beszelgetek, ami epp a tema. Lanybarataim nincsenek, mert szerintem is unalmas a legtobb lany, jol kijovok altalaban veluk, hozza tudok szolni akarmilyen semleges hulye temahoz is, pl kollegalanyokkal altalaban joban vagyok, de ennel melyebb viszonyom egy lannyal sincs.

De nekem van parom.

2017. márc. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
1%

Hogy lehetsz 29 évesen ennyire tapasztalatlan, hogy nem tudod magadtól erre a választ?

Azért, mert az ismerkedéskor a nő nem a racionális témákra kíváncsi, hanem hogy leteszteljen téged, hogy vajon te mennyire vagy értékes férfi, értékes "hím", mitől vagy te különb a többi pasinál, annál a több száznál aki abban a hónapban bepróbálkozott náluk.

Lehet régen a háborúk idején nem ez volt, de a mai világban igenis minden nőnek minden ujjára legalább 10 pasi jut, egyszerűen muszáj egy gyors szűrőrendszert használniuk, hogy egyből leszűrjék kik azok akik alkalmatlanok hozzájuk. Értelmes témákról majd párkapcsolatban illetve majd azután lesznek hajlandók beszélgetni, miután már bizonyítottad férfias rátermettségedet.

Látom, látod... sokan szidják itt a PUA-t, de például neked sem ártanak ilyesmit olvasnod, mert akkor legalább valamilyen szinten ismernéd a nőket és a csajozás folyamatát. 29 évesen ideje lenne, de még nem késő elkezdeni tanulni.

2017. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
2# Eleve nem jovok ossze olyannal, akivel nem tudunk ertelmesen beszelgetni, tehat hulyeseget irsz. Akit az elejen nem erdekelnek ezek a temak, azokat kapcsolatban sem erdeklik altalaban. Szoval hogy a te kifejezeseddel eljek, a melyebb temak irant fogekony lanyoknal ez is a szurok kozott van, nem csak a ferfiassag meg egyebek. Volt aki pl nem tetszett eleinte kifejezetten, de miota tudom, mennyire ertelmes meg intelligens es mi mindenhez hozza tud szolni, mar eleg ferfiasnak es vonzonak tartom.
2017. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Micsoda igényeid vannak. sztem kicsit nagy egóval rendelkezel a leírásod alapján. hát akkor nem jó közegben mozogsz, ha körülötted minden nő hülye... keress magadnak máshol olyan nőt, pl. könyvtárban, vagy a neten, esetleg egyetemek,főiskolák környékén, aki a te értelmi színvonaladat elérje. vagy a társkeresőn olyan nőszemélyt keress, akinek legalább 4 diplomája van, és hobbija a csillagászat stb.
2017. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen nő. Én pont a férfiakról gondoltam azt, hogy egyikkel sem lehet egy mélyebb és komolyabb beszélgetést lefolytatni. Hála az égnek, tévedtem. Valószínűleg eddig rossz lányokat fogtál ki. Valahol ott lesz az igazi is, akiben megkapod mindazt, amit keresel. 19/L
2017. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
6%

Igaza van a kérdezőnek. Én is kb eddig csak 30+ nőkkel tudtam értelmesen beszélgetni.

Szerintem el vannak kényeztetve a mai fiatal lányocskák.

2017. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
3%

Nem nagyon van ilyen manapság,ezt kiszúrtam: " nem azt várja, hogy én legyek az, aki állandó jelleggel szórakoztatja, mert máskülönben halálra unja magát."

Nos ezzel a nők 95%-a ki is esett,mert sajnos manapság a jóképűség mellé,még bohócnak is kell születni...

Értelmes témák meg hogy is mondjam szépen, nem érdekli őket nagy többségben. A miértje valóban az elbutulás kérdése,illetve az egocentrikusság.

2017. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Van igazság abban, amit írsz, de nézd ennek az egésznek a jó oldalát: sokkal könnyebb becsajozni. Egy művelt, okos, kifinomult nőt meghódítani borzasztó nehéz, viszont egy butácska, felszínes, sekélyes példányt behálózni nem nagy kunszt. Lásd meg a jót mindenben, ez a lényeg.
2017. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy veled, vagy a jelenlétedben nem mennek bele mélyenszántó beszélgetésbe, nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem képesek rá.

Őszintén szólva egy férfivel én sem szívesen megyek bele ilyesmibe, mert általában okosabbnak képzelik magukat, mint amilyenek valójában és okosabbnak képzelik magukat nálam, hiszen nekik péniszük van! Vagy van még az a kategória, akinek felszínesen már ismerem a véleményét és nem keltette fel az érdeklődésem, vagy nem egyezik a véleményünk és ilyen-olyan okokból nem akarok vitát, vagy tudom, hogy nekem úgysem lehet igazam, mert nő vagyok.

Van néhány idős, 60 feletti férfi ismerősöm, akikkel szeretek mélyen elbeszélgetni, mert ők nem akarnak megdugni és van élettapasztalatuk, nem a levegőbe beszélnek, tőlük még a kioktatást is szívesen veszem, de a kocsmai bölcsészkedésre, amit a fiatalabb korosztály előad, nem vagyok vevő.

2017. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Én ismerek nagyon értelmes nőket, akikkel fantasztikus a beszélgetés. Legyél szemfogas helyett szemfüles.
2017. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!