Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szemüveges nőt szexisne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szemüveges nőt szexisnek tartanak a pasik, akkor a szemüveges férfiakat miért tartják lúzernek a nők?

Figyelt kérdés

A "titkárnő-típus" közmondásosan az egyik olyan nőtípus, aki a férfiakat nagyon beindítja. Tehát a nőknek semmilyen hátránya nincs abból, hogy szemüveget viselnek, sőt, még bizonyos pluszt is ad.


A férfiakat viszont lúzernek, szűznek, anyuci pici fiának, kockának stb. nevezik ugyanilyen helyzetben, ami igencsak igazságtalan.


Ki mit gondol, miért lehet ez? A szemüveg viselése elárulhatja, milyen személyiségjegyekkel rendelkezünk?



2017. márc. 17. 08:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak van szemüvege, modern, igényes darab. Szerintem nagyon jól néz ki vele. :D
2017. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Nőknek is van hátránya,ugyanis nem minden nő titkárnő- típus.Magától a szemüvegtől nyomi külseje lesz az embernek,mindegy hogy férfi vagy nő az illető.
2017. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexi egy férfin, meg nőkön is. L
2017. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert a pasik szexmániások, mindenre ráizgulnak.
2017. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Én kifejezetten preferálom a szemüveges pasikat, barátom is az. Sehol sem hallottam, hogy valakit a szemüvege miatt tituláltak volna l
2017. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom.. A 150 ezer forintos Oakley keretemre nem nagyon mondta, még egy nő se, hogy lúzernek tartana. Jól kell kiválasztani a szemüveget srácok. És mivel ha vigyázol rá akkor jó pár évig kitart, nem sajnálni rá, és kifizetni érte egy elég komoly összeget.
2017. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ki mit gondol,...?"


Én pl. azt, hogy hüleségeket írsz. Meg azt is, bár ebben lehet, hogy tévedek, hogy megint egy tunya senkiházi, aki olyan dologra akarja fogni az ismerkedési nehézségeit, ami teljes mértékben irreleváns ismerkedéskor.

2017. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel egyaltalan nem tudok egyeterteni. Ritkan hordom, igazabol csak olvasni es hosszabb motorosturakra vagy amikor varoson belül nyitott bukoban megyek este. Eddig csak pozitiv visszajelzeseket kaptam. Söt, elöfordult olyan is, hogy kavezoban kertem szalvetat, hogy a szetcsattant bogarakat letöröljem rola es a csajszi ragaszkodott hozza, hogy a sajat szemüvegtörlöjevel es tisztitospray-jevel tisztitsa, amig en szürcsöltem a kavemat.


Szerintem fontos, hogy az ember az arcformajahoz illö szemüveget (es napszemüveget is) valasszon. Akkor szerintem, ad a megjeleneshez. Ha viszont ugy erzed, hogy a lanyok pozitivabban allnak hozzad, amikor nem hordod, akkor esetleg gondolkozz el kontaktlencsen vagy kritikusan nezd meg, hogy magadhoz es stilusodhoz illö szemüveget viselsz e?

2017. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
33%

A legtöbb nő divatszemüveget hord! A férfiak általában akkor szoktak szemüveget hordani, ha muszáj, mert rosszul látnak. Egyáltalán nem lúzerek ezek a pasik, csak szükségük van rá! Ezt elkell fogadni.

Alapból a szemüveg nem szexi, csak van akinek jól áll, és van akinek nem. Sokan ezért választják helyette a kontaktlencsét.

2017. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Jo szemuveget kell valasztani, van ami tenyleg gagyin nez ki akarkin, nemtol fuggetlenul. A nok altalaban jobban figyelnek arra, hogy jol alljon nekik, a ferfiak meg nem, de ha odafigyelnek ok is, rajtuk is tud kifejezetten szexi lenni. A parom is szemuveges, neki mondjuk pont egy atlagosabb darabja van de neki pl jol all mert szep az arca alatta a szemuvegtol fuggetlenul. A haverjanak is jol all a szemuveg.

Masreszt sokszor a szemuveges sracok a szemuvegtol fuggetlenul visszahuzodoak, csendesek es ez alapjan konyvelik el luzernek. Se a parom se a haverja nem egy felenk, visszahuzodo sracok, senkitol nem hallottam meg, hogy luzernek gondolna oket.

2017. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!