Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi bajuk van a szemüveges, tanultabb, nyugodtabb, csendesebb típusú férfiakkal?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem jönnek be a nőknek, már néha én érzem magam kakukktojásnak.

Lehet több mindent tudnának nyújtani mint az izmos, kigyúrt, ostoba, hűtlen szépfiúk, akikkel nem lehet tervezni hosszútávon.

Senki másnak nem jön be a kérdésben említett típus rajtam kívül? 25N


2017. jan. 17. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Mondták már: ízlések és pofonok, kinek ez, kinek az tetszik.


Komolyan, ne csinálj már úgy, mintha valami E.T. különleges egyed lennél, hogy csak egyedül neked jönnének be az általad említett férfiak!

2017. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak ez a két véglet létezik. Amúgy külsőre bejönnek, de a tutyimutyi személyiséget nem bírom és szerintem a srácnak se jönne be az én személyiségem. (A bunkó és buta "szépfiúk" viszont se külsőre, se belsőre.)

Egy szemüveges, tanult, intelligens és nyugodt srác simán bejön, de csak ha nem fut el ijedtében egy szociális szituációtól.

2017. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad kakukktojásnak!A fiam szemüveges, tanultabb (MsC-re jár), kellően csendes, bár inkább azt mondanám,hogy nem olyan mai menő srác, barátságos, udvarias.

23 éves, 5 éve van barátnője, de ha nem lenne se okozna gondot találni Neki.

2017. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
A nők többségének ezek unalmas tulajdonságok.
2017. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4-es, miért?

Nem akarnak többet tudni, nem érdeklik őket a tudományok?

Sokak úgy élik meg mintha valami vírusos betegség lenne, amitől védekezni kell.

Van ilyen lány ismerősöm, aki elkezdi vágni a fejeket ha a társaságban a tudományosabb témákról van szó, majd szétunja magát.

Nemhogy örülne és próbálna valamennyi tudást elsajátítani.

Mi bajuk van a mai lányoknak?

2017. jan. 17. 18:10
 6/18 anonim ***** válasza:

Nekem is "bejönnek".

Bár én nekem nem emiatt tetszik meg egy pasi de kétségkívül bizonyos pasiknak még külön jól is áll. :)


Az meg hogy kinek mi tetszik teljesen szubjektiv okokbol fakad.

2017. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tőled is csak azt tudom kérdezni, hány ilyen lányismerősöd van? Feltételezem nem az egész ismerősi köröd, közeliek és távoliak akik mind ilyenek.
2017. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk csak más érdekli őket. Ez miért gond? Engem sokáig zavart hogy a művészetekre nem sokan fogékonyak. De aztán rájöttem engem sem érdekel nagyon sok minden. Ettől változatos a világ.
2017. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Nincsen semmi bajuk sincs az ilyenfajta férfiakkal, csak ez még nem az a korosztály, amely "megváltozott" és hasznosnak tudná tartani egy ilyen srácot. Tudod, nekik az a dolguk, hogy szépen építsék a karriert és gyűjtsék a pénzt, majd álljanak rendelkezésre azoknak a nőknek, akik kiélték már magukat és most már nem "olyanok".
2017. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Istenem segíts meg, itt van még egy különleges kis hópehely. Igen, te vagy az egyetlen, aki nem ostoba tucat, legyél büszke magadra....
2017. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!