Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyekkel indulok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel indulok így a nőknél?

Figyelt kérdés

Nagyon okos kedved érzelmes érzelmes figyelmes férfi vagyok.

Viszont sajnos nagyon alacsony 162 cm és nagyon vékony.

Teljesen le vagyok égve több száz ezer ft -os tartozásom van. Sajnos emiatt a fogaimat sem tudom megcsináltatni.

Szüleimmel élek ami szintén tudom nem előny.


Nagyon jó lenne egy kedves törődő átlagos nem duci barátnő.

Mivel nincs pénzem eljárni sehova így kizárólag interneten próbálok társat találni


2017. márc. 17. 13:00
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát szívás az élet.
2017. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztoakkal.
2017. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
94%
:D de legalább van humorérzéked.
2017. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Most kezdtem neki az ismerkedésnek. Ugye ha naponta egy órát rászánok az ismerkedésre akkor azért 3-4 hónap alatt találok párt magamnak
2017. márc. 17. 13:05
 5/60 anonim ***** válasza:
89%

Te nem nyújtasz semmit, de elvárásod már van.

Hát, sok sikert :)

2017. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

5. Mi az hogy nem nyújtok semmit?


Nagyon okos kedved érzelmes érzelmes figyelmes férfi vagyok.

2017. márc. 17. 13:11
 7/60 anonim ***** válasza:
100%

6.: óriási tartozás, rosszak a fogaid, a szüleiddel élsz, alacsonyabb vagy, mint egy átlagos nő és vékony vagy.

De a lányon azért ne legyen plusz kiló és legyen aranyos, kedves, házias.

Kedves bárki tud lenni, ez nem plusz pont, hanem minimum elvárás egy komoly kapcsolatot kereső lánynak (a többi minimumot pedig nem tudod nyújtani)

2017. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
94%

mert mit nyújtasz?! :D


egy átlagos csaj megkapja a független, rendezett anyagiakkal élő srácot, jó verdával, átlag külsővel.

akkro uygan miért választana téged? kapa fogakkal, meg anyahotelben?!


először kapard össze a saját életed, utána keress párt.


jah és NEM fogsz találni csajt 3-4 hó alatt...max tényleg olyan külsővel aki hozzád illik,,,,de ha ez emg nem tetszik, akkor sorry, tegyél érte hogy többet nyújts.


édeskevés a "kedves megértő, aranyos srác"... ez egy nőt se érdekel.

2017. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
90%
Amikor kb a felénél jártam a leírás olvasása közben, azt gondoltam megpróbálok majd írni valami bíztatót. Aztán megláttam ezeket az elvárásokat, főleg a "nem duci" részt és megváltozott rólad a véleményem. Szerintem ne legyenek egyáltalán elvárásaid a partnereddel szemben, max annyi hogy ügyeljen a higiéniára és ápolt legyen, de ennél több ne legyen szerintem. Hát azért sok sikert kívánok
2017. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

7. Nincsenek nagy elvárásaim. Nem akarok cica babát, egy átlagos is teljesen jó.

Kedvességet nagyon kevés férfi tud adni, nagyon sok nő sír nekem hogy bunkók a férfiak...

2017. márc. 17. 13:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!