Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van a környezetetekben olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a környezetetekben olyan 10/10-es nő vagy férfi, aki bárkit megkaphatna, mégis egyedül van?

Figyelt kérdés

A "főnyeremény-típusra" gondolok, akiről minden férfi és nő álmodik. Nemcsak külsőre, de belsőre is nagyon szimpatikus. Valamiért mégis egyedül tengeti a napjait.


Ismertek ilyet, pl. munkahelyről, suliból, baráti körből, stb.? Tudjátok az okát, miért nincs senkije? Nem próbáltátok esetleg valakivel összehozni?



2017. márc. 17. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hányszor kérded még meg?
2017. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van a környezetemben egyedülálló, se nő, se férfi.
2017. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen ismerek ilyen lányt. Remélem hamarosan megkap engem :D
2017. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy külső segítségre van szükségem ? ;D

30/f

2017. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek ilyet.
2017. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet, azért nincs barátnője, mert - most nagyon figyelj - nem akarja, hogy legyen. Eszembe se jutna megpróbálni összehozni valakivel, több okból sem.

1. Felnőtt ember, ha akar barátnőt, majd megoldja

2. Közöm/jogom nincs hozzá

3. Soha nem pofátlankodnék bele ilyen szinten egy másik felnőtt ember dolgaiba (kivétel, ha kéri)

4. Nem szokásom a saját világnézetemet (itt: "pár nélkül nem élet az élet, csak tengődés van") ráerőltetni másra, sőt nyitott vagyok más szempontok megismerésére ((pl.: "képzeld, pár nélkül is lehet élni, sőt, jelenlegi élethelyzetemben sokkal jobb nekem egyedül, felszabadultabb vagyok/kefélek össze-vissza/épp keresem önmagam/esstébé" (az "egyedül" nem keverendő össze a "magányos"-sal))

2017. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt ilyen ismerősöm, azért tartogatta magát mert még felnőtt fejjel is arra készült hogy mittudomén Vilmos vagy Harry felesége lesz kinn az Albionban és ugye ne kotorjanak majd semmit elő a múltjából hogy KovácsII.Pista hétköznapi ember meg ÁtlagJózsi autószerelő is nyársalta...aztán amint tudatosult benne hogy álomvilágban él, összejött azzal aki épp jókor kolbászolt körülötte...még most is együtt vannak de őszintén szólva kicsit sem nagyobb forma az ürge azoknál akik tömegesen ostromolták a csajt korábban,sőt....
2017. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek. Idén lesz 25 éves és még az első csókon sincs túl, pedig nagyon szép lány.
2017. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10/10 az egy egész yeeey :D


Vannak ilyenek, de ők átmenetileg szinglik csak általában. Nem, nem próbálom meg őket mással összehozni, nem vagyok én kerítőnő. Középiskola végéig működik a dolog, utána már azért elvárható, hogy a felnőtt emberek maguk döntsenek arról, hogy kit ismernek meg közelebbről.


21/L

2017. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze ,van. Olyan magasan van a léc ,hogy azt megugorni csak valami világmegmentő milliárdos szuperhős tudná.
2017. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!