Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy interneten amelyik nő értelmes kedves normális az álltalában kövér?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

én nem ezt tapasztalom

am meg ha csak nőiesen telt az simán jó szerintem


24F

2017. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Dehogyis. Sok a rosszindulatú gonosz köztük.
2017. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Én értelmes, normális, kedves vagyok és nincs rajtam egy deka felesleg sem :). Nem kell mindig általánosítani.
2017. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Még nem beszéltünk 😁
2017. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noémi Eleonóra ***** válasza:
91%
Én kedvesnek tartom magam, ennek ellenére nem vagyok kövér, egy erősebb szellő elfújna.
2017. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat.
2017. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én tök normális vagyok mégse vagyok kövér. Úgyhogy ez szerintem tévhit.
2017. márc. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem csak az interneten van ez így. Ez a természet szemét trükkje, egy olyan választás elé állít, ami olyan, mintha az anyád vagy az apád közül kéne választanod, esetünkben az intelligens és kedves, de a megjelenését tekintve abszolút visszataszító, illetve szép és dögös, de szellemileg egy zacskó rénszarvasszar szintjén álló nő között kell választanod. Persze lehet hisztizni meg toporzékolni, hogy DE BEZZEG ÉN OKOS VAGYOK MEG SZÉP IS NA ERRE MIT LÉPSZ TE CSÍRA???!!!, de ettől a tény még tény marad, vagyis, hogy általában a szépség és az intelligencia nem jár kéz a kézben a nők esetében (kivéve az ázsiai nők esetében, ők 15 évesen is tudnak annyit, mint egy magyar egyetemista és 50 éves korukig megmarad a huszonéves külsejük).
2017. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Kövér nők többsége agresszív bunkók.
2017. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyfajta kényszer ez. Ha valaki kövér, annak nem nézik el a férfiak, ha még bunkó is. Egy szép nő akkor is kell nekik, ha buta vagy gonosz. De ez nem jelenti persze, hogy a szép nők mind buták és parasztok, csak azt, hogy akár ezt is megengedhetnék maguknak, akkor is lenne párjuk.
2017. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!