Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan fiút/férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan fiút/férfit, aki kedves, normális, értelmes, de a külseje miatt egy lánynak sem kell?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem, én eddig ilyenről csak itt olvastam.
2015. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Ilyet én csak gyakorin láttam. Élőben a rendes, kedves, normális, értelmes pasasoknak mind van barátnője. Ha nem is Mila Kunis kinézetű barátnők, de szeretik egymást és jól kijönnek.


Olyat ismerek, aki a külsejére fogja azt, ami egyébként egyértelműen belülről ered: öntelt, sértődékeny, fennhéjazó. Ilyennel még jó, hogy nem akar senki kapcsolatban lenni.


Olyat is ismerek, aki jól néz ki, de nincs barátnője, pedig szeretne. De csak olyan lányokkal találkozik, akiket egy szexre tud használni. Nála is inkább a személyisége az, ami miatt nincs állandó kapcsolata.

2015. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2015. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem kellek egy lánynak sem, de nem hiszem, hogy a külsőm miatt. Az nagyobb probléma a szemükben, hogy nem járok bulizni, koncertre, utálok utazni, stb. Én a 4 fal között is el tudom magam foglalni.
2015. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat aki csakis kizárólag a külseje miatt nem, de olyat igen akit már jó párszor visszautasítottak és biztos a külseje is szerepet játszott benne.
2015. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én ilyen vagyok..kedves és normális vagyok szerintem (értelmes az is viszonylag, úgy gondolom), de hát külsőre nem vagyok jó, az biztos..
2015. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

Jómagam is pont ilyen vagyok,illetve ismerek is pár ilyen srácot az egyetemen,akik ilyenek. :)

24/F

2015. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A kulsom es a belsom is a hibatlan es a tokeletes kozt mozog,jelenleg megsincs baratnom,erre varrjal gombot!
2015. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Jómagam is pont ilyen vagyok,illetve ismerek is pár ilyen srácot az egyetemen,akik ilyenek. :)

24/F

2015. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyet,de lehet,hogy van.
2015. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!