Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, aki hosszú ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki hosszú ideje nem talált párt az életben, aztán regelt egy társkeresőre, és onnan gyorsan talált?

Figyelt kérdés

Nagy általánosságban ennek a fordítottja lenne a megszokott, de talán a válaszolók példája bizonyíthatja, hogy ez sem lehetetlen.


Van olyan, aki vesszőfutásként jellemezné a való életben lezajlott ismerkedéseit, viszont a netes társkeresés kapcsán pozitív élményekkel - és komoly kapcsolat(ok)kal - gazdagodott? Ennek nyomán ajánlotta másoknak is a használt oldalt?



2017. márc. 18. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt imternetes kapcsolatom, 2 évig voltunk együtt, de nem olyan mint amikor személyesen ismerkedek. Akik társkeresőre regisztrálnak azok nagyrészük elkeseredett,görcsösen keres kapcsolatot és ez a kapcsolaton érződik. Ha még messzi is laktok egymástól akkor vagy megcsal, vagy azon aggódik hogy te megcsalod. Én megbántam hogy regiszráltam.
2017. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Túl sokan vannak netes társkeresőkön ahhoz, hogy megkeseredettségről meg görcsösségről lehessen beszélni szerintem. Milliókról van szó. Én a legfőbb oknak az időhiányt és az ismerkedési lehetőségek hiányát látom inkább, ezek pedig sajnos tényleg valós problémák.
2017. márc. 18. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Persze. Belátható ,hogy egy ember adott kis területen mozog pl egy kis városka,ahol bemegy melózni egész napja eltelik ott ,de nincsenek potenciális párnak valók (házinyúl effektus) Aztán hazamegy pl kocsival, elmegy néha a boltba és ennyi. Esetleg van valami hobbija elmegy futni- gyúrni. Egyik helyen sincsenek facér értelmes nők. Ha ezen kis tér is idő intervallum alatt nem botlik bele a nagy Ő-be aki nem mellesleg őt akarja és pár nélküli ,már egyedül marad. Szórakozóhelyek nincsenek. Ami van az virítsd a lóvét parádé ,meg feslett ri..ancok gyüjtőhelye, ezeknél már a sarki hivatásos is jobb. Persze jönnek az okosok ,hogy ismerkedj könyvtárban :D Röhej .


Máris logikusa a döntés ,hogy ki kell terjeszteni a hatókört messzebbre és erre a net nagyon alkalmas felület csak használni kell tudni.

2017. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 Tévedsz.. időhiányra fogod, hogy nincs párod. És ha lesz, akkor nem lesz időhiányod?


Egy kapcsolatot nem csak megszerezni kell, hanem fönt is kell tartani. Pont ezért van 60+%os válási arány.. mert mind a 2 fél úgy gondolkodik, hogy házasság megvolt, most már ez is ki van pipálva, nem kell dolgozni a kapcsolatért.. csak van.


#" 2 évig voltunk együtt, de nem olyan mint amikor személyesen ismerkedek"


Ebben csak is magadat okolhatod! Neten csak a kapcsolatot kell fölvenni és minél előbb személyes találkát választani. Vessen magára az aki írásban, hang, kép nélkül akar párkapcsolatot kialakítani és a másik személyt megismerni.


3# "ismerkedj könyvtárban"


Manapság még van könyvtár? Amúgy meg, arra megkapod azt, hogy "az nem arra való" kb mint mikor kiír valaki ide egy kérdést, hogy miért nem talál társat és alá bekommenteli, hogy nem kér ismerkedős üzeneteket, mert ez az oldal nem ismerkedésre való. Az ilyen maradjon is egyedül!

2017. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kérdésedbe szereplő példa vagyok. Én kész balfék voltam, ha isnerkedni kellett. De társat szerettem volna. Végül regisztráltam netes társkeresőre, és több randim is volt. Végül a netes társkeresőn keresztül ismertem meg a férjemet. 5 év után házasodtunk össze.
2017. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!