Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az irányító típusú férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az irányító típusú férfias nők akik a túl érzelmes határozatlan pátyolgatni való férfiakat keresik azok a nők hogy néznek ki? Létezik ilyen típusú csinos nő?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Már megint te, filózófuskám? Menj munkát keresni!
2017. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nincs osszefugges. De elarulom, en hatarozott no vagyok, jol nezek ki, szeretem kezben tartani a SAJAT dolgaimat, legelso exem anno ilyen kis szerencsetlen volt mint te (elozo kerdesed), es soha tobbe nem kell olyan :D Egy hatarozott nonek is egy hatarozott ferfi az idealis par, aki emellett intelligens is es egymas dolgaba csak segito szandekkal szolnak bele, nem iranyitasi szandekkal. A parom ilyen.
2017. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Irányítótípusú, határozott, szerinted talán férfias nő vagyok. Pont ezért nem felel meg nekem egy pipogya fráter. Akkor már inkább egyedül lennék.
2017. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Határozott, irányító típus vagyok, bár még véletlenül sem férfias, sem külsőre,sem stílusra, sem természetre. Sosem kerestem pátyolgatni való pasikat, sőt, messze elkerültem Őket.

Ahogy az előttem szólók is írják: az ilyen nők hasonló pasira vágynak.

2017. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Bajszosak és a karikásostor ott lóg a tenyérnyi széles övükön.


Úgy mint bárki más, te kis butus.

2017. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

CSatlakozom én is határozott nő vagyok, de csöppet sem férfias. Soha nem kellene pátyolgatni való kisfiú. Én határozott férfiak mellett érzem jól magam, ott nem kell anyukát játszanom.

23

2017. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!