Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már példa rá, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már példa rá, hogy egy nő a "bocs, de legyünk barátok" dumával rázott le titeket, de kiderült, hogy komolyan gondolta?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy valóban felajánlott egy baráti viszonyt utána, kereste a társaságotokat, de nem ÚGY, csak mint haver. El tudtátok fogadni, vagy ha a szerelmét nem tudta adni, akkor inkább nem kellett tőle semmi?


Meg tudtátok oldani, hogy másképp nézzetek rá ezután - ne úgy, mint vágyatok tárgyára, hanem mint valódi barátra? Képes arra ilyenkor egy ember, hogy a szerelmet barátsággá szelidítse magában?



2017. márc. 21. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nálunk akkor kölcsönös volt a dolg, és ő mondta ki, hogy legyünk inkább barátok. Így utólag jobban örülök neki, mintha összejöttünk volna, nekem többet ér a barátsága, mindkettőnk élete úgy alakult, hogy jobban jártunk így. Neki kapcsolata van (és nagyon örülök neki), én pedig nemsokára lelépek az országból. Mellesleg a legjobb barátommá vált.
2017. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Csak én utasítottam vissza. A lány szerelmes volt belém, én meg csak max barát akartam lenni vele, több semmi. Aztán idővel nála is elmúltak ezek az érzések, és ma ott tartunk, hogy sok kényes problémánkat együtt beszéljük meg, mint barát.
2017. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom, hogy vannak, akiknél ez működött. És a kommentjeitekből azt veszem ki, hogy így egy sokkal értékesebb dologgal lettetek gazdagabbak.
2017. márc. 21. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam gimnáziumban volt, hogy egy lánnyal 3 évig barátok voltunk (már szinte az első napon kiszúrtuk egymást, és összebarátkoztunk. Kb az ő nevét tudtam először az osztályból stb. Nagyon gyorsan barátok lettünk.)


és mikor végzősek voltunk, akkor együtt mentünk el egy országos versenyre, és én beleszerettem. Kb egy hét kínlódás után szerelmet vallottam neki, és azt mondta, hogy hagyjuk, és legyünk inkább barátok stb. Iszonyatosan jól kezelte az egészet. Úgy gondolta, hogy csak fellángolás stb. és igaza lett. Elmúlt szerencsémre egy hónap alatt. És még barátok is maradtunk :) tök jó minden :D

2017. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó ilyen történeteket olvasni. Velem ilyen még sosem fordult elő. Nekem ha azt mondta egy lány ,hogy legyünk csak barátok, abból mindig az lett, hogy a csaj utána soha többé nem keresett, pedig én tényleg örültem volna ha barátok maradunk.
2017. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Voltunk barátok és pár is voltunk vagy 7 évig, továbbra is barátok vagyunk. Szerintem csak kommunikációtól függ és hozzáállástól.

30/f

2017. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy van a világon olyan, aki meg akarja tartani a döglött kutyát.
2017. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 :-))
2017. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!