Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom komolyan venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom komolyan venni a férfiakat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ez az apámmal való kapcsolatomra vezethető vissza. Nagyon rossz viszonyban voltunk/vagyunk.

Ez a férfi minta volt előttem.

Azt vettem észre, hogy kerülöm a férfiak társaságát. Nem érzem jól magam a közelükben.

Csalódtam is bennük már.

Sajnos nem tudok pozitívat felhozni mellettük. Semmit. Érzeketlennek tartom őket.

Nem vagyok leszbikus még mielőtt valaki azt gondolná.

Nem tudom mit tehetnék, hogy ez változzon.


(A kérdésem nem provokáció!)



2017. febr. 15. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezen csak az tud segíteni, ha nyitottabbá válsz a témát illetően, és magadtól ráfogsz jönni, hogy nem minden férfi olyan, amilyennek jelenleg gondolod.
2017. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 Hidd el próbáltam de nem megy.

Csak a rosszat látom bennük.

2017. febr. 15. 16:55
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy az első mondja. Már tudod, hogy mi alakította ki benned ezt a sztereotípiát, tudatában vagy a problémának. Innentől fogva képes vagy függetlenedni tőle, kívülről szemlélni és idővel megszabadulni tőle.
2017. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Vagy tovább próbálkozol, vagy megbékélsz azzal, hogy egyedül vagy. Ezt teheted.
2017. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
En is igy erzek,annyi,hogy nekem nem apam,hanem a tobbi ferfi csaladtag volt rossz"minta",plusz kapcsolatba se fogtam ki meg jot.
2017. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az is probléma még, hogy tisztelni se tudom őket. Pedig ez egy kapcsolatban alap lenne és én is elvárnám. De egyszerűen nem megy.
2017. febr. 15. 17:07
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Jarjal novel. Akkor legalabb jo kapcsolatod lesz. Ez a legegyszerubb.
2017. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Abszolút nincs olyan férfi a közvetlen környezetedben(pl. kolléga, barát, stb.), aki pozitív mintaként van előtted? Akinek meg tudsz nyílni? Ha van legalább 1-2, akkor nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy látod.

Ki kéne mozdulnod barátnővel/barátnőkkel gyakrabban, ettől idővel oldódnál, lazább tudnál lenni, és esetleg meg tudnád figyelni, hogy ők a pasikkal hogy jönnek ki. Látnál néhány pozitív példát, aztán rájönnél, hogy bizony nem vagyunk mi szörnyetegek:) Hidd el, egy-két kellemes csalódás elég lenne, hogy ledőljenek azok a falak.

2017. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tudod a kapcsolatoknak két oldala van
2017. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha engedsz azoknak akiket szeretsz azokbol a dolgokbol amik szamodra nem annyira fontosak de nekik sokat jelenthet akkor avval te is megtudod javitani a kapcsolataidat
2017. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!