Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as nők kisfiúnak tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as nők kisfiúnak tartanak egy 21 éves férfit?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatra vonatkozik a kérdésem. Úgy gondolom (és többen is javasolták már - köztük nők is), hogy az idősebb nők között kellene keresnem a szerelmet. Csak az a baj, hogy szerintem nem tartanának férfinak a korom miatt. Pedig konvencionálisan viselkedem, szeretek komoly dolgokat fejtegetni, érdekel a jövőm, de emellett szeretek viccelődni is. Viszont akadályozó tényező lehet a szemükben az, hogy gyerkőcöt én még nem szeretnék. Van így rá esély, hogy viszonozza az érzéseimet egy tőlem idősebb nő?
2017. márc. 22. 06:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, de kevés. Egy 30as nő már általában gondolkozik a családalapításon, de sokaknak már van is gyereke. Ha hosszabb távú kapcdolatra gondolsz, akkor inkább 25-30 évesek között keresgélj.
2017. márc. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21 évesen te még nem vagy férfi egyrészt, másrészt a 30as nők többsége mást értékrenddel rendelkezik, gondolkodik, mint a 20on évesek. Keresgélj inkább 30 alatt.
2017. márc. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
En joval kozelebb vagyok hozzad korban, de ha az altalanos kepet kellene neznem, akkor meg fiunak is nehezen nevezheto nehany kortarsad. Fiukanak mar talan.
2017. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, pont ettől féltem, hogy egy kalap alá vesznek azokkal, akik nem látnak túl a piáláson és a bulikon. Most kezdhetném bizonygatni, hogy én nem vagyok olyan, de semmi értelmét nem látom.
2017. márc. 22. 07:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen,annak. És akkor is ha nem piálsz és nem bulizol. Mert a harmincas nők vagy elváltak, gyerekkel vagy még nincs gyerekük viszont ketyeg a biológiai órájuk. Tehát veled komoly kapcsolatot biztosan nem akarnak. Vannak olyanok akiknek bejönnél futó kapcsolatra, szex kapcsolatra, talán, de ebben a korban már nem szereti vesztegetni az idejét az ember lánya...
2017. márc. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 22. 07:09
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

nem igazán...

sok nő ösztönösen az idősebbekhez vonzódik.

egy 30 as nő, sokkal több esetben keres inkább férfit, mint serdülő fiúcskát, hiszen egy 40 esnek már van egzisztencia stb, hamarabb lesz közös otthon, és tervezhető jövő.

egy huszonéves srácnál semmi iylen nincs, szóval maximum alkalmi jellegre, de arra is kevés nő aki rágerjed egy 10 évvel fiatalabbra.

2017. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

24 vagyok, de én is kisfiúnak tartom a 21 évesek zömét. Az adott ember esetleg meg tudja változtatni az aktuális véleményem, de hosszú távra semmiképpen sem kezdenék 21 évessel- főleg úgy nem, hogy még nem vágysz gyerekre. 30 évesen a legtöbb nő, akinek még nincs gyereke, és amúgy szeretne, már 1-2 éven belül házasságra adná a fejét és lebabázna (csúnya kifejezéssel élve), aki meg nem szeretne, az már valószínűleg később sem fog akarni, még akkor sem, ha te időközben megérsz az apaságra.


Persze, egyedi esetek itt is előfordulhatnak, de szerintem az ritka, hogy 30 évesen egy nő még a párjára várogasson (összeköltözés, házvásárlás, közös élet felépítése, ezek mind függetlenek a gyerekektől, és mégis, gigantikus szakadék lesz köztetek igények és lehetőségek szempontjából, márpedig azért szerintem 25 felett már ezek is elég masszív szempontok).

2017. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Miért szeretnél 30 éves nővel kapcsolatot? Szexuális vonzalom vezérel, vagy esetleg komolyabb kapcsolatot szeretnél?

Ha az első, akkor esetleg nagyobb esélyed van azoknál a lányoknál, akik nem szeretnének gyereket - még- de vágynak egy flörtre, szexre.

Ha komolyabb kapcsolatot szeretnél - amit kétlek- már nehezebb, hiszen ahogy írták többen: egy harmincas nő már gyereket, családot szeretne és erre nincsenek évei...

2017. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Még jó, hogy ott van a leírás...
2017. márc. 22. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!