Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély hogy egy csinos jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély hogy egy csinos jó csaj találjak nagyon alacsony csúnya pasiként?

Figyelt kérdés
162 cm és 48 kg vagyok, eléggé beesett kopaszodó kesze-kusza fogak.. Sajnos ennek ellenére igényem nagyon magas és pénzem nincs. De ha egy jó bemutatkozó levelet írok, akkor előbb utóbb találhatok egy csinosabb jobb nőt? Mennyi idő kb? várni várok csak jó nőm legyen.
2015. okt. 31. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha egy csúnyácska lány jó bemutatkozó levelet ír, mennyi idő után dugnád meg?
2015. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Nem de nekem nagyon fontos a jó külső, de biztos van olyan lány a neten, akinek nem olyan fontos.
2015. okt. 31. 13:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen felszínes?
2015. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Nem tudom, de fontos hogy egy magas hosszú lábú, szép formás cicik, kidolgozott test hmm nagyon jóó :)
2015. okt. 31. 13:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed kusza fogakkal, amúgy is kamu kérdés :)
2015. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-vagyok, a fizetős szolgáltatók között simán van esélyed álomnőre :D
2015. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Mármint fizetős társkereső oldalaknál? (parom.hu, randivonal.hu stb)
2015. okt. 31. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel te nem vagy jó pasi, ne is reménykedj. Irtó felszínes vagy.
2015. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Persze, hogy kamu a kérdést, 162 centivel az életben nem lehet felszedni egy csajt, pláne nem 48 kilóval. Aki valóban ekkora, az nem a gyk-ra írogat ilyen stílusban, ilyen elvárásokkal. Egyébként erre az esetre találták ki a prostitúciót. Én is oda járok heti rendszerességgel (mondjuk nekem van miből), mert 170 centivel eddig csak egy bűn ronda nőre futotta.
2015. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy már volt egy csinos barátnőm, elfogadott megszeretett amekkora vagyok és amilyen vagyok. Talán ezért is vágyok ilyen jó nőre. Csaj sajnos szerinte is felszínes vagyok és ezért dobott fél év után :(
2015. okt. 31. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!