Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok: oké hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: oké hogy csak az átlag feletti pasik érdekelnek, de nem gondoljátok hogy a többi nő is ugyanígy tesz, ezért ez a szűk férfiréteg visszaél majd a helyzetével és orrba-szájba csal és átver titeket? És a gyerekét is egyedül kell nevelnetek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 13:32
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
80%

Milyen teren atlag feletti? :) A parom atlag feletti figyelmessegben, ferfiassagban, udvariassagban, intelligenciaban, tarsasagi ember, hatarozott es meg sorolhatnank. De nem jarunk (egyelore :D) BMW-vel es nem hasonlit Brad Pittre sem, bar ennek ellenere nem olyan ritka, hogy egy lanynak bejon.

Nem, nem tartok semmi olyasmitol amit leirtal, mert ismerem es tudom milyen ember.

2017. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
75%

Ez így megy évezredek óta. Nem valószínű, hogy 2017.03.23-án ennek a kérdésnél a hatására fog megváltozni minden.


Azt hozzáteszem, hogy ez nem törvényszerű, de abban igazad van, hogy azok a pasik akikre sok nő mászik visszaél ezzel pont ahogy a nők is előbb vagy utóbb akikre sok férfi mászik/mászna.

2017. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
46%
*kérdésnek
2017. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
41%
Jaguár Harcos mit tudhatsz te...?! Pontosan ma van a fordulópont és meg fog változni minden!!! Azért, mert én így rendeltem el...;)
2017. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
84%

Olyan párt kerestem magamnak, aki azokban a dolgokban átlag feletti, amik nekem számítanak dgy komoly kapcsolatban :)

Az, hogy valaki "jó pasi" nem jár együtt az orrba-szájba csalással és az alfahímkedéssel, ezt csak ti állítjátok itt az oldalon, mert így könnyebb magatokat piedesztálra emelni.

2017. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
11%

Én nem emeltem piedesztálra magam. Ezért is írtam oda, hogy nem törvényszerű.

Azt viszont tudom, hogy azok a pasik akikre tényleg nyomulnak a nők, direkt ajánlatokat tesznek neki, stb. visszaél a helyzetével főleg fiatalon.


Vegyük például egy munkatársamat. Jelenleg is nagyon népszerű a nők körében a cégnél, de már 10 éve van párja. Azelőtt viszont, fiatalon többszáz lánnyal feküdt le, több tucat barátnője volt és saját bevallása szerint is mindegyiket megcsalta. Jelenlegi párját nem, de csak 30 éves kora után higgadt le ilyen téren.

2017. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
88%

Első komoly szerelmem egy rettenet ronda pasi volt, idősebb 10 évvel, csóró, stb. Két év alatt csak egérlyukba nem dugta be. :( Pedig ő volt az, aki örülhetett volna, hogy magához képest ilyen jó kis nője van.


A férjem helyes, sportos, házias, aranyos, és hűséges is.


Szóval hagyjuk ezt már, hogy a jó külső és a rohadó belső, a csúnya külső és a jó belső mindig együtt jár. ;)


Mikor látsz egy bomba nőt, te se arra gondolsz, hogy de jó, hogy nincs ilyen csajod, mert csalna mindenkivel. És nem forgolódsz az átlag alatti nők után azzal, hogy "ejha, ez hűséges lenne egy életen át, mert nem kell senkinek". :P

2017. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
33%

Nem félnek, mert olyankor jön el a lúzerek ideje, akik gyerekkel is szeretik és gondját viselik, cserébe elviselik, hogy néha szét kell tenniük a lábukat a lúzernek is. Talán még meg is magyarázzák maguknak, hogy szeretik azt a lúzert, mert "rendes ember".

De a fennkölt intellektus csak egy vékony máz az ösztönökre rákenve, látszólag elfedi, de belül még mindig az ösztön működik. Az ösztön pedig az a nőkben, hogy a legalfább alfától akarnak gyereket, ezért rájuk gerjednek szexuálisan.


Így működik az emberi falka :)

2017. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
95%

Ismét egy állító kérdés.

Első állítás: a nőket csak az átlag feletti pasik érdeklik.

Második állítás: az átlag feletti pasik átverik, és orrba-szájba csalják a nőket.

Tulajdonképpen mi a kérdés?

2017. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
30%
Ha gondolnák szerinted honnan lenne annyi "minden pasi disznó", "minden pasi csak dugni akar" szöveg? :D
2017. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!