Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a nő, akivel komoly kapcsolat szándékából ismerkedtek, régen egy nála jóval idősebb házas férfi kitartottja volt, akitől sok mindent megkapott szexért cserébe?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 26 éves nőről van szó és csak ezzel az 1 férfival volt évekig. ;)
2017. márc. 24. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nagyot csalódnék. Egy pár menet után kitenném. Kíváncsi lennék, mit tud, ami ennyit megér, de komoly kapcsolatra ilyen nő nem kell.
2017. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Az elsővel értek egyet. Én az önálló nőket értékelem nem pedig a kitartott életképteleneket... 27/F
2017. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

nem jönnék össze prostival


24F

2017. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Ahhoz, hogy volt egy kapcsolata, amiben nem volt gond a parjanak, hogy eltartsa ot, illetve dragabb ajandekokkal lepje meg, ahhoz nekem semmi kozom. Ertelemszeruen, ha valaki nem minimalberes korokben mozog, akkor nem is csak egy doboz csokit fog ajandekba venni... max. annak lehet ez problema, akinek kisebbsegi komplexusa van, mert hogy o ugyanezt nem tudja biztositani. Ennyi erovel, ha a baratnoje egy templom egere csavoval volt egyutt evekig, az nem zavaro?
2017. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
4 De itt nem kapcsolatrol van szo, hanem a no egy hazas ferfi szeretoje volt penzert.
2017. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos nem tudkék bízni benne, mert állandóan az járna a fejembe, hogy én is csak azért kellek neki, amit biztosítani tudok, és ha most még nem is, azt lehet hogy csak megjátsza a hosszútávú haszon reményében.

Sajnos sosem bírtam az olyan csajokat, akiknek a pénz az istenük, és ezt nézik egy pasin. Mivel már égettem meg magam, most már először megjátszom a szegényet, és csak akkor megyek bele komolyabban kapcsolatba, ha látom nem a pénzem kell neki. Inkább kell egy kevésbé csinos csaj, mintsem egy pióca.

2017. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, latom. Attol a velemenyem nem valtozik, de ez csak az enyem, ha valaki nem ert vele egyet, az is leirhatja ugyanigy az ovet.
2017. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
Nem foglalkozom a múlttal, a jelen érdekel.
2017. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

4: Nem az a gond, hogy kap pár drága ajándékot.

Sorolom, mi zavarna:

1. Nős pasi szeretője évekig.

Nekem fontos a hűség, a házasság, bármilyen régimódi is vagyok. Ez nekem már nem fér bele.

2. Pénzért.

Nem is az a helyzet, hogy beleszeret, és elragadják az érzelmek. Egyszerűen hideg anyagi megfontolásból. Nekem mindegy, hány kuncsaftja van, a prosti az prosti.

3. Jóval idősebb. Lehet, hogy még csak nem is tartja vonzónak, de pénzért aláfekszik. A szex neki csak árucikk. Nekem ez elég durva.

4. Évekig.

Nem pillanatnyi pénzzavar, nem botlás. Tartósan erre az életmódra rendezkedett be. Büdös a munka? Ennyit megér a kényelem? Szánalmas.


Soha többé nem tudnám tisztelni, mint nőt (vagy mint embert). Ilyen ne legyen a gyerekem anyja... Márpedig x éves kor felett a komoly kapcsolat célja mégis ez lenne valahol: találni egy nőt, aki a feleségem lesz és a gyerekeim anyja.

2017. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem volna egy jó pont, de valahogy nincs semmi még csak hasonló tapasztalatom se, szóval csak elképzelés szinten is nehéz.
2017. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!