Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozod fel, hogy normális, átlagos férfiként nem tudsz ismerkedni olyan lányokkal, akikkel megvan a kémia?

Figyelt kérdés

26 éves átlagos srácnak találom magam. Ez nem a 30. hisztériás kérdés, hogy miért nincs velem egy sarka kata kaliberű csaj.

Inkább arra irányul, hogy miért kerülök sokszor olyan helyzetbe, hogy azok a lányoknak jövök be, akiknél részemről nem indul el a kémia?

Persze, most lehetne azt mondani, hogy válogatós vagy, és cserébe nem nyújtasz semmit: és akkor most erőszakoljam meg magam, hogy márpedig, de ő hozzá igenis vonzódom?

Nem tartom magam egy szerencsétlen, és ronda gyereknek, sportolok is, mégis az van, hogy aki nekem megdobbantja a szívem (és korántsem modell alkatú nőkre kell gondolni stb) ő velük nem sikerül az ismerkedés. Vagy beégek, vagy meg sem merem szólítani, mert úgyis van csávója...ilyen nőnek hogyne lenne...

A nők a magabiztos, határozott férfiakat keresik. Ezzel nincs baj, de hogyan legyek határozott, és magabiztos, ha mindig pont azok a lányok vannak mással, vagy tojnak rám nagy ívben, akik igazán megtetszenek?



2017. márc. 25. 08:36
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
17%
üdv a klubban ! szerintem változtass olyan dolgon hogy vonzó legyél a nők szemében pl szerezz pénzt vagy gyurd ki magad és válj bunkóvá vagy járj prostihoz
2017. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem a harmincadik hisztériás kérdés, legalább a harmincegyedik. Ne feszülj rá ennyire a témára. Csináld azt, amiben örömöd leled, lesz önbizalmad, aztán majd kialakul minden szép sorban.
2017. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert normális, átlagos férfiként örülhetsz, ha egyáltalán valaha valamilyen nőnek kellesz. Az ilyen férfiakat nem kedvelik.
2017. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átlagos vagyok és az itteniekkel ellentétben tényleg normális. Sosem okozott gondot az ismerkedés. Mondjuk én magabiztos vagyok.
2017. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!