Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le ezt a férfit? Nagyon megtetszett

Figyelt kérdés
Héköznap délutánonként a buszmegállóban szokott állni egy férfi, aki külsőleg megtetszett nekem. Majndem minden nap látom, mert arra szoktam hazamenni. Sajnos nem tudok róla semmit, még azt se, ha van barátnője, vagy nincs. Meg szeretném ismerni, többet szeretnék tudni róla. Hogyan szólitsam le, hogy ne legyek túl nyomulós? Valahogy elérhetem, hogy ő szólitson le engem?Ha igen, hogy? 20 L
2017. márc. 25. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már nevezem, egy igazi "tökös csaj".:) A szokásos recept: szemkontaktust keresni, aztán szemezés, mosoly. De számolj a kudarc esélyével is, mivel semmit sem tudsz róla. Bizony, foglalt is lehet, de ezer más ok is közrejátszhat, ha esetleg nem reagál a praktikákra, amiket bevetsz.
2017. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állj meg a buszmegállóban, mintha várnál valakire, akár eljátszhatod hogy telefonon megbeszéled. Ha meg már úgyis ott vársz, szóba elegyedhetsz vele. Ha szerencséd van, és eléggé pillantgatsz feléje, ő fog kezdeni gyorsabban.
2017. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Beszélj szívből.

Van okod miért leszólítanád. Ezt közöld.

2017. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Csak kíváncsiságból, milyen külső tulajdonságokkal rendelkezik ?
2017. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
100%
Ne trükközz!!! Menj oda és szólítsd meg!!! Mi veszteni valód van??? Semmi...
2017. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy tőle várnád, hogy megszólítson...
2017. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!