Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett egy lány, Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, Hogy szólítsam le? Bővebben lent

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Megtetszett a buszmegállóban egy 1-2 évvel idősebb lány . Mindig ott szállunk fel reggel megyünk suliba. A végállomás előtt szálunk így mindig van egy csomó hely. Hogy szólítsam le , üljek mellé, lenne esélyem nála ? (nem qrvás, csinos lány) 1-2 évvel lehet idősebb Előreis kösz

Értelmes válaszokat szeretnék (:


2010. dec. 4. 11:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mondd neki h Szia!
2010. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kössz és utána? ...Szia nemtul nagy duma:D
2010. dec. 4. 11:18
 3/17 anonim ***** válasza:

Ülj le mellé és kezd el bármiről beszélgetni vele.

Ha tetszel neki akkor úgyis szívesen beszél veled.

Ennyi!

2010. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Parás helyzet nemhiszem hogy megmerem:D szólítani :S
2010. dec. 4. 11:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van. Mondj neki akármit, ha tetszel neki, akkor a dumád is tetszeni fog neki!
2010. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha van pasija? . Utána mit mondjak nek?, ha mnem tetszek neki :O az elég ciki lesz :S
2010. dec. 4. 11:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ciki vagy nem ciki ne parázz már.. bekell vállalni ha normális akkor nem lesz kellemetlen meg abban hogy megszolitod és beszélgettek, ismerkedtek sztem nincsen semmi olyan dolog amiért a Pasinak haragudni kellene ne fossssss :D
2010. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi és én akarom az 1-2 évvel idősebb csajt leszólítani (ott mindenki előtt) nincs elég önbizalmam xD
2010. dec. 4. 11:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Az mindig benne van a pakliban, h visszautasít, de hacsak nem vagy különösen jóképű, meg fogod szokni azt is :)
2010. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hogytudnám kinyomozni facebookon vagy myvipen a nevét onna már tudnám az msnjét:D és ennyi
2010. dec. 4. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!