Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha 23 évesen semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha 23 évesen semmit nem tudok felmutatni az életben, akkor nincs is értelme a társkeresésnek?

Figyelt kérdés
23 vagyok, másnak ennyi idősen már komplett karrierje van egy multicégnél jó fizetéssel egzisztenciával, nekem meg se autóm, se egzisztenciám csak 15 ezer Ft a kártyámon, mamahotel és egy kilátástalannak tűnő szak, amiből leghamarabb is csak 26 éves koromra fogok tudni lediplomázni. Mindeközben alibi tróger diákmunkákkal próbálok egy kis pénzt havonta összekaparni, hogy majd legyen elég a tandíjamra 2-3 féléven keresztül (de ebből úgy is diákhitel lesz, mert nem fog összegyűlni az a pénz). És akkor még magamra semmit nem tudtam költeni, nemhogy egy barátnőre. Több volt csoporttársam már javában dolgozik egy komolyabb cégnél és hamarosan diplomázni is fog (vagy már diplomázott is) én meg csak vegetálok a teljes kilátástalanságban. Eközben meg azt látom, hogy a velem egykorú csajoknak is már komplett életük van, egzisztenciával, diplomával, munkahellyel és teljesen logikus, hogy a pasijuktól is valami hasonló stabilitást várnának. Akit részletesebben érdekel a helyzetem annak privátban válaszolok, de nagyjából el tudjátok képzelni. Kérdésem, hogy így van értelme egyáltalán ismerkedni, mert a jelenlegi állapotomban totál cikinek érzem magamat.

2017. márc. 25. 16:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
A lányok erre nem fognak őszintén válaszolni. Jól látod, ilyen helyzetben nincs sok esélyed náluk, hacsak nem vagy extra jóképű.
2017. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Semmi baj kérdező, az én kártyámon 0 ft van. XD
2017. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1: Extra jóképűként is csak pár éjszakára meg orgazmusra lennék jó, utána röhögve dobnának el, ha találnak egy hasonló, de normális egzisztenciájú pasit.
2017. márc. 25. 16:36
 4/22 anonim ***** válasza:

Miért választottál kilátástalannak tűnő szakot amit az érettségitől számított 6 év alatt fejezel be? Én ebben látok csak problémát, az összes többivel nincs gond...

Viszont ebből indulna a karrier, az egzisztencia, az anyagi helyzet a későbbiekben.

2017. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs", ha 26 éves korodra szerzel diplomát az az érettségitől 8 év, tehát elég hosszú az a kilátástalan szak elvégzése...
2017. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Egzisztenciát 30+os férfiaktól várnak el, nem suhanc huszonéves fiúktól, legalábbis én eddig így tudtam, ezért kezdenek a huszonéves lánytársaim középkorú pasival.


Nekem semmi bajom nem lenne veled, ha szingli lennék.

(A páromnak sincs semmilyen egzisztenciája.) 25N

2017. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#4: Először is érettségi után 1 évet még tanultam és szereztem egy wc papír értékű okj-t (a felvételi pluszpontok miatt) másrészt már egy másik képzésen tanulok (az előzőt abbahagytam, mert olyan nehéz volt) és így még hátravan pár év a diplomáig.
2017. márc. 25. 17:03
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Középiskolában kellett volna jobban tanulni és érettségit is megnyomni, hogy egy piacképes szakra bejuss. Ott cseszted el. Nem sok esély van így becsajozni, de a lényeg, hogy van esély. Gimis csajoknál próbálkozz, akiknek elég, ha jól meg vannak dugva.
2017. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
miért nem keresel normális munkát részmunkaidőben?
2017. márc. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#8: Miii vaaan? 😒 Azt sem tudod mit tanultam illetve, hogy most mit tanulok. Szerintem te el sem olvastad a kérdésleírásomat! Pont, hogy már bejutottam egy piacképes diplomát garantáló szakra (mérnökképzés), csak nem bírtam vele és most mást tanulok (ami könnyebb), de a jelenlegivel is bőven el fogok tudni helyezkedni. De addig, nulla egzisztenciával sztem semmi esélyem a csajoknál.
2017. márc. 25. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!