Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme a netes társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a netes társkeresésnek?

Figyelt kérdés

Harmincas éveim közepén járok, és mivel a munkám és a tanulás mellett gyakorlatilag alig van szabad időm, és lehetőségem (sosem szerettem a diszkót, felénk pedig semmi normális zenés hely sincsen), évek óta az interneten próbálok társat keresni. Hihetetlen lehangolóak a tapasztalataim...


Már legalább 100 lánnyal leveleztem, és több tucattal randiztam is. Számomra a legfontosabb egy harmonikus, kölcsönösen boldog párkapcsolat lenne egy olyan emberrel, akivel szellemileg, lelkileg és testileg is kiegészítjük egymást, ismerjük egymás gondolatait, vágyait, nincsenek titkaink egymás előtt, és közösen minden problémát megoldhatunk. Eddig úgy vettem észre, hogy a megismert lányok túlnyomó részét a 30-as életévekre jellemző pánik és türelmetlenség hajtja. Alig várják, hogy férjhez mehessenek, és gyereket szülhessenek, szinte teljesen mindegy is nekik, hogy ki az apa. Nem is érdekli őket a másik személye, folyton magukkal vannak elfoglalva. Csak az számít, mennyit nyerhetnek a kapcsolaton, valószínűleg már réges-rég lemondtak arról, hogy az életben valaha is szerelmesek legyenek, már csak a hideg számítás van bennük, és fásult beletörődéssel várják a házaséletet, ahol majd az öröm összes forrása (az elejétől a végéig) a gyerek lesz.


Félreértés ne essék, én is nagyon szeretnék gyereket, de nem bármi áron. Olyan áron egészen biztosan nem, hogy egy idegennel éljem le az életemet egy lelkileg üres házasságban. Akkor már inkább a magány...


Biztosan vannak pozitív példák is a netes kapcsolatokra, de szerintem nem ez a jellemző. Nektek mi a véleményetek?


(34/F)


2010. okt. 13. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet a helyzeted, de talán próbálj meg valami szórakozóhelyre elmenni, ami nem disco. Ez lehet egy igényesebb bár.:)


Ismerkedni max itt tudsz, az pedig a szerencsén múlik, hogy éppen ki van ott.. és kikkel.

2010. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát,a kérdésre válaszolva: Nincsen,szerintem,de ez az én véleményem.Egy kép és egy bemutatkozás alapján nem sokat tudsz meg egy emberről,mert messziről jött ember azt mond,amit akar.Szerintem próbálj hétvégén kiruccanni egy kicsit,mondjuk egy másik,közeli városba.Nem diszkóban kell ismerkedni,ott nem is szabad-tapasztalat.Egyébként biztos vannak normálisak is,de azok általában nem társkeresőn.

2010. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én így ismertem meg a férjem, és akivel pár héten belül megszülteik a második gyermekünk. Igaz, nem sokat leveleztünk, a fotó alapján szimpatikusnak találtuk egymást, így randiztunk, a többi már 'élesben' ment, nem a neten. Előtte talákoztam 1-2 levél után pár sráccal, de egy randinál nem lett soha több, mert mindig hiányzott valami. A férjemmel pedig már az első randi is olyan volt, hogy megvolt a kémia, megvolt a beszédtéma, és alig vártam, hogy megint találkozzunk. Szóval ez is bejöhet, de ragaszkodj a személyes találkozóhoz, mert csak úgy ismered meg a másikat.

35/N

2010. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28 éves nő vagyok. Normálisnak gondolom magam. Fent vagyok társkeresőn. Ugyanaz a helyzet, mint a kérdezővel. Nincs igényem tinikkel bulizni, más hely pedig nem akad a környékemen. Maradnak(nának) a barátok által bemutatott jelöltek. Ha nem lenne mindenki párkapcsolatban. Az utcán pedig nem jellemző, hogy ismerkedne az ember fia/lánya. DE! Nem is kell mindenáron társ. Csak azért, hogy ne legyek egyedül nem kell. Érzelmek nélküli házasság/párkapcsolat végképp nem. Pedig igen, szeretnék gyereket.Egy jól működő párkapcsolatból és nem egymás melleti vegetálásból.
2010. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én így találtam meg, akit kerestem. A nagy számok törvénye: minél több emberrel megismerkedsz, annál nagyobb az esélye annak, hogy közte lesz, akit keresel. A neten is emberek vannak. Ugyanannyi az esélye megismerned egy helyes nőt a neten, mint boltban, vagy buliban. Ember = ember. Feladni nincs értelme. Ha létezne gyors és hatékony megoldás, mindenki azt keresné. Marad a próbálkozás! SOk sikert!
2010. okt. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme.

Talán próbálj meg egy kicsit fiatalabbat is keresni (aki még nincs pánikban) - és idősebbet (akinek már van gyereke, és ezért nincs pánikban).


Persze kereshetsz korodbelit is, de akkor sokkal többet kell keresned.

2010. okt. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Scream85 ***** válasza:

Én minden eddigi barátnőmet (3an voltak) a neten ismertem meg, és a jelenlegi páromat is,aki már a menyasszonyom.

Igaz jó fél év volt amit megismerkedésünk előtt kereséssel töltöttem,de megérte.

2010. okt. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak eleve visszahúzódobb,bátortalan emberek így elvileg lenne értelme a netes társkeresésnek. Persze vannak olyanok is,akik...

Szerintem mindenféleképpen próbálkozz tovább,járj el szórakozni és hidd el a kitartásod meghozza a gyümölcsét. :) Úgyhogy hajrá,drukkolok. :)

22/L

2010. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs miért aggódni. Én 23/F vagyok, eddig csak neten ismerkedtem, de nekem spec. bevált. Ne hagyd abba!
2010. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme. Most van onnan kialakulóban egy távkapcsolatom, már ismerjük egymást telefonról és netről fél éve, hamarosan pedig sikerül összehozni az első személyes találkozót is, és akkor meglátjuk hogy alakul tovább. Egyébként pedig pont az általad említett okok miatt, hogy nem vagyok egy bulizos szeretem ezt a fajta ismerkedés. És azért sem kapkodom el a dolgokat, mert van egy kisgyermekem, és nem szeretném ha azt látná, hogy például minden alkalommal más lenne nálunk.Attól még a gyermekem marad a mindenem, de egy társra (nem lakótársra) minden normális beállítottságú nőnek szüksége van. 28L


U.i: a volt férjemmel 8 évet voltunk együtt, és békében tudtunk elválni, és őt is annó az interneten ismertem meg társkereső oldalon. Szerencsésnek mondhatom magam, mert apát nem kell keresnem a gyermekemnek, mert ő jó apja maradt attól független, hogy nem lakik velünk.

2010. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!