Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti bepróbálkoznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bepróbálkoznátok olyan pasinál, aki már házas?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki tetszik, és én sem vagyok számára közömbös.

Flörtölgetünk oda-vissza, de ennél több még nem történt.

Vonzódom hozzá, és sokszor eszembe szokott jutni, hogy mi lenne ha...?

Fiatal vagyok és elég dekoratív, szerintetek ki kéne ezt használnom vagy véget kéne inkább vetni a dolognak?


2017. márc. 25. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen helyzetben vagyok egy ns férfival. Flörtölünk egymással oda-vissza,cukkol egyfolytában. Nem tudom mit tegyek?! Attól félek,ha ezt tovább folytatja így előbb-utóbb rámegyek.
2017. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kendrazoltan ***** válasza:
54%
Ez attól függ, hogy hogyan áll a házassága...ha az már veszett ügy, csak valami egyéb indok tartja az asszony mellett, akkor effektív nem rontasz el semmit, viszont ha alapvetően rendben van, pusztán a kalandvágy hajtja feléd az embert, akkor az bizony részedről is és a férfi részéről is ugyanolyan gusztustalan....holott nyilván senki nem kérte, hogy flörtölgessen veled, de mégis...nyilván elsősorban nem neked kell ahhoz tartani magad, hogy ő házas, de ne akarj te lenni az a röpke kaland, aki elveszi egy másik nő méltóságát...
2017. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen

57/F bajszosferi

2017. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2017. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Amennyiben fiatal es dekorativ egyszer hasznalatos lyuk akarsz lenni, nyugodtan.
2017. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Fú de gyűlölöm, amikor hiú reményeket táplálnak a másikban és még élvezik is. A másik meg él-hal a mosolyáért, a kedvességéért egészen addig, amíg rá nem jön, hogy "átverték". Aztán összeomlik a világ benne, ő meg éli tovább az életét flörtölgetve össze-vissza minden szembejövő lánnyal. Mert neki ez jól esik.
2017. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 kendrazoltan ***** válasza:
36%

Imádlak titeket, kedves lepontozók, akik azzal, hogy egy értelmes emberi hozzáállást lepontoztok, pontosan a lelki szegénységetekről tesztek tanúbizonyságot...kíváncsi leszek, hogy amikor majd a ti házasságotokba köp bele valaki, vajon akkor is így látjátok-e majd a dolgot ;)


Aki egy működő házasságba belemászik, annak csupán azt kívánnám, hogy egy hasonló felállás mentén, pontosan azt kapja vissza az élettől, amit ő ad...


Csak annyit mondanék, hogy tudom, hogy az egótok az egekben van, tehát egy saját futó kaland számotokra sokkal értékesebb, mint egy ismeretlen házassága, de megsúgom: K.U.R.V.Á.R.A nem ;)

2017. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mivel nem bonyolítom fölöslegesen az életem.
2017. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Most elmesélem nektek az én történetemet, tapasztalatomat, amit rajtam kívül csak egy ember ismer (a férjem). Remélem segítek nektek Kérdező és egyes.

20 éves voltam, egy friss szakítás után. Tele voltam fájdalommal és hiánnyal. Igen, hiánnyal. A hormonok tomboltak bennem, de nem volt férfi, aki csillapíthatta volna vágyaimat. És ebben az űrben felfigyeltem egy kollégámra...kiderült, h nős, két pici gyermek apukája. A gond ott kezdődött, h ő is felfigyelt rám... Imádtam a hangját, az illatát. Imádtam, ahogy körülöttem "legyeskedett". Szinte forrott a levegő körülöttünk. Én sem voltam eszemnél, de ő sem. :) Aztán úgy alakult, persze tök véletlenül :), h hazavitt autóval. Meg akart csókolni búcsúzóul, és ott akkor tudtam döntenem kell... nem engedtem. Hogy miért? Csak annyi járt a fejemben, h nem érdemli meg az otthon lévő felesége. Hátuk mögött már pár év kapcsolat, és két gyermek... Mit vétett ő? Miért érdenelné ezt meg? Lehet csinosabb vagyok, de ő az, aki gyermekeket szült ennek a férfinak.

Csak pár másodperc volt a döntés, de éreztem, jól döntök.

És nem fogjátok elhinni, a döntés után pár nappal letargikus állapotomban sétálva haza a "melóból" egy rég nem látott baráti körbe tartozó srác köszönt rám, .... és ő lett a férjem. :)

Azóta sok év eltelt, úgy hozta az élet, h pont a feleséggel kerültem munkakapcsolatba (amikor zajlottak az események nem ismertem), és olyan jó volt tiszta szívvel ráköszönni, üdvözölni!!!


Nem tudom segítek-e, de a vágyak néha rossz utakra próbálnak vezetni.

Lehet, csak játékszerek lesztek, ha engedtek neki.

Vagy egy családot, házasságot tesztek tönkre.

Megéri???!

2017. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Józan paraszti ésszel végiggondolom, hogy ha a feleségétől én el tudom szeretni (pláne ha ő kezdeményez), akkor tőlem is elsodorja az első szoknya szele.

Olyan hulladék alak nem kell, aki a gyereket is elhagyja egy új punciért, akkor se, ha az a punci az enyém.

Jó esetben azzal házasodik valaki, aki nagy szerelem, egy életre tervez vele, különleges a számára, stb. Ha ez csak ennyire volt elég, hogy most a felesége mellett félrelép, főleg ha rossz is a házassága: mi lenne velünk?! Két hónap, és ezt a kapcsolatot is elba.a.


Röviden: selejtes áru kell a francnak.

2017. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!