Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig uj no ismerosok a pasinal? Mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Vam egy pasi aki nagyon bejon nekem.

Igaz semmi komoly. Csak beszelgetunk es hulyulunk...

De feltunt hogy hetente van 3naponta kb. +4uj no ismerose mindig van...de a r..banc gagyibb kivitelu magamutogato mucsaj kategoriabol...


Tudtommal az emlitett pasi ritkan jar bulizni...szingli es ferfias munkat vegez.tehat melo kozben keves korulitte a no.


Akkor ezeket honnan ismerheti?

Nofalo lenne es lehet nem csak engem szedit?


2016. dec. 30. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
honnan a jó... tudjuk? ha ennyire érdekel nyomozd ki és menj utánuk! csak nehogy egymás haját tépjétek
2016. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de lehet tőle egyenesebb választ kaphatnál. Amúgy megértem, férfiként én is gyanút fognék, ha a kiszemelt nő folyton új pasikat ismerne meg. De lehet valami teljesen más van a háttérben.


Lehet csak ismerkedésre, beszélgetésre veszi fel őket. Lehet akár társkeresőn ismeri meg. Én pédául volt hogy beszéltem már mindenféle nővel, olyanon is aki ránézésre egyáltalán nem az esetem, csak egyszerűen kíváncsi voltam milyen. Tényleg olyan sekélyes-e belül mint külsőre látszik (hát jah, többnyire azok). Ez nem jelenti hogy bármi is van vagy volt köztük.


Lehet azért is csinálja, mert ha folyton új nőiesmerősei vannak, növekszik a népszerűsége. Ha belegondolsz, most te is jobban érdeklődsz eziránt a pasi iránt. Képzeld el őt úgy hogy nincs annyi ismerőse, nem ismer meg folyton nőket, magányosnak ismered, akivel mondjuk nem szívesen ismerkednek r..banc kivitelő magamutogató csajok. Így szerintem a nők egy része már nem is tartaná annyira vonzónak.

2016. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Online társkeresőzik!
2016. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!