Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, ha ráírok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha ráírok egy ismeretlen lányra facebookon?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az,hogy van egy lány,akit nem ismerek, igazából csak neten találtam rá valahogy,de nagyon tetszik. Mennyire lenne gáz,ha ráírnék fb-on? Örülnék,ha saját tapasztalatokat írnátok és kort is mellé,hogy veletek volt-e már ilyen,illetve hogyan reagáltatok rá/reagált rá a másik fél.

2016. okt. 26. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ne. Vannak lánybarátaim, nem veszik őket komolyan, sőt hülyének is tartják az ilyen srácokat. Próbálj összehozni vele valahogy valami személyes találkát. Nekem volt pl, hogy a csaj fagyizóban dolgozott, és pont elmentem fagyizni. :D
2016. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
36%
Szerinten írj rá nyugodtan :D ha vissza igazolt gondolom nem zavarja ha ráírsz meg a facebookok azért van hogy beszélj emberekke :D
2016. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen én is ettől tartok,amit az első válaszoló írt,hogy egyszerűen nem venne komolyan,mert hát valljuk be, én is arra gondolnék a másik helyében,hogy biztos mindenkinek írogat. Amúgy köszi a tanácsot.

Másodiknak pedig csak annyi,hogy sehol sem írtam,hogy visszajelölt volna.

2016. okt. 26. 22:40
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Meg lehet próbálni, nem mindenkit taszít az ilyen.

Tényleg vannak akik nem szeretik , ha ismeretlenek ráírnak, de max annyi, hogy nem írnak vissza, szóval megpróbálhatod.


Személyes tapasztalatom volt. Bejelölt egy srác, majd visszaigazoltam neki (bár csak 3 hónap után), és rögtön rámírt. Beszélgettümk, ismerkedtünk, aztán találkoztunk is.


Többször volt ilyen velem. Nem zavar ha ismeretlen rámír, ha szimpi akkor visszaírok, szívesen megismerem, aztán azt ugyis látni fogom, hogy érdemes e ismerkedés után tovább beszélgetni.....


22/L

2016. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem is vagytok ismerősök akkor lehet el sem olvassa.
2016. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Szégyen és gyalázat. 10-es skálán 42. (Irónia) Ha meg akarod ismerni, tegyél érte. (Írjá' rá!)
2016. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Jelold be es irj neki! Miert ne? Max nem jrlol vissza! Na es??


Nem gaz jelolni meg irni! Klassz,h kezdemenyezel lanyoknal!

N

2016. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj rá, már ha nem akarsz megint és újra csalódni.
2016. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Engem is levegőnek néznek...sajnos... nem értem, miért csinálják ezt amikor... világos, hogy élőben is találkozni akarok vele....

Én sem értem miért csinálják ezt, mert élőben elég kevés az esélye, hogy megismerd ha nem jön el a facebook meghívásra. :) Főleg egy nagy városban.

2016. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
En annyira tartom annak, hogy inkabb levettem a kepemet es nem kommentelek senkihez...
2016. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!