Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos a külső egy jó kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, régen én úgy voltam vele, hogy egyáltalán nem fontos, és ezt az exeim is igazolják, akik finoman szólva nem voltak nagy férfiideálok.. finoman szólva.. De most úgy gondolom hogy nem adok többet le az igényeimből, és csak olyannal lennék, aki kívül-belül tetszik. Szerintem valahogy kicsit fontos hogy mindenhogy illjetek egymáshoz, külsőre is, hogy büszkén fel tudd vállalni, meg hogy azért jól mutassatok egymás mellett. Én egyébként vékony vagyok, nem túl alacsony, hosszú hajam van, szerintem az arcom is szép dehát az már tényleg ízlés kérdése. Szerintem egyáltalán nem felszínesség, ha valakinek azért fontos egy ápolt, kellemes külső, akire azért szívesen nézel rá ha reggel felkelsz mellette. Ti hogy vagytok vele?

22/L


2017. márc. 26. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Abban egyetértek, hogy a külső fontos, viszont a mögöttes motivációiddal nem tudok azonosulni.

Most tényleg azért kell, hogy jól kinézzen, hogy büszkén fel tudd vállalni, meg hogy jól mutassatok egymás mellett?

Én nem azért akarok - számomra - szép barátnőt, hogy villoghassak vele, mert egyáltalán nem érdekel senki más véleménye, hanem azért, mert én magam szépnek látom, nem azért, mert jól illene hozzám, vagy jól mutatnánk együtt a diszkóba'.. számomra ez a hozzáállás taszító.

2017. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit rosszul fogalmaztam, persze a legfontosabb, hogy NEKED tetsszen. Én sem úgy értettem, hogy pl. ha a többieknek nem tetszik, nekem meg igen, akkor nem fog érdekelni mert nem tudom előttük "felvállalni". Ha nekem tetszik akkor büszkén mutatkozok vele mert nekem tetszik, pont, és nem érdekel mások véleménye. És szerintem a "diszkóban való villogás" meg a büszkén felvállalás között van némi különbség. ;)
2017. márc. 26. 13:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés, ki az a hülye, aki eleve olyan emberrel jön össze, aki nem tetszik neki külsőre? Na ugye, ha ez meg van oldva, akkor nincs miről beszélni. :)
2017. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze, de vannak olyanok akik annyira váltig állítják hogy nem fontos, hogy tényleg egyáltalán nem nézik a külsőt, akik meg igen, azokat leszólják. Pölö. mikor a buszon a kis aranyos szép vékony csak a 200 kilós csávójával smárolt és ölelgették egymást, na nekem ne próbálja meg senki bemagyarázni hogy ott van külső vonzalom is :)
2017. márc. 26. 13:54
 5/13 A kérdező kommentje:
vékony csaj*
2017. márc. 26. 13:54
 6/13 anonim ***** válasza:

#4


Sokat kell még tapasztalnod.

2017. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ami neked nem tetszik, azt engedd már meg, hogy másnak bejöjjön. A szép vékony csaj és a barátja pont rossz példa volt. Az nem jut eszedbe, hogy vonzódtak egymáshoz?
2017. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
22 éves 'gyerek' :D na az előző válaszod pedig jó volt de ez mindent elmondott rólad :)
2017. márc. 26. 14:17
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 azért van egy olyan határ ami már senki számára, oké, az emberek 99%-a számára nem vonzó. szerintem ilyen egy ápolatlan, lusta 200 kilós ember is, már csak azért is mert az jön le belőle hogy igénytelen.
2017. márc. 26. 14:18
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Az, hogy valaki kövér, az nem azt jelenti hogy igénytelen. Mégis mindenki erre asszociál belőle.

Hidd el, csak mert te sovány vagy, attól még vannak olyan emberek, akik a fele kalóriát eszik meg egy nap, mint pl te és mégsem képesek leadni a feleslegüket. Sok minden közrejátszik ebben. De ha neked az igénytelenség ott kezdődik, akin van súlyfelesleg, hát rendben.

2017. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!