Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az itteni felhasználok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az itteni felhasználok szerint minden nőnek csak az egzisztencia és a jó külső a fontos akkor hogy lehet mégis a legtöbb férfi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azért valjuk be a férfi átlag nem a magas izmos sportos férfias jól egzisztenciával rendelkező férfit jelenti. Hatalmas a baráti köröm és bizony 80-90 százalékban párkapcsolatban vannak úgy hogy 30 éves létükre szülőknél laknak átlagban 150 nettónál többet nem kapnak és a legtöbbjük bizony nem olyan jó pasi tehát pocak kopaszodás toka stb. És bizony azt látom soha sem volt gond nekik a csajozás. Az itteni felhasználók melyik világban élnek vagy én baráti köröm ilyen baromi szerencsés?
2016. júl. 9. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát azért nem mindegyik felhasználó osztja ezeket a nézeteket. :)
2016. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy az itteni felhasználóknál a nő= 9-es 10-es nők? Mert az igaz hogy ezek a nők teljesen átlagosak
2016. júl. 9. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Itt sokan meg sem mernek szólalni egy lány társaságában


Aztán meg feljönnek ide és mindent mondanak a nőkre, leplezve a saját bénaságukat

2016. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a Bibliai baki, hogy van Ádám és Évából hogyan lett az emberiség :D nincs rá jó válaszuk a vallásosoknak :D na az itteni gyk-k felhasználók közül akik azt vallják, hogy ez így működik, szerintem nem tudnának erre a kérdésre mit mondani :D


23F

2016. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden nő az elérhető legjobbat akarja a szintjéhez képest. Nyilván aki nem kaphat meg 10/5- nél jobbat az sem éri be mondjuk 10/3-mal.
2016. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nagyon sok férfi és nő van, akik sírnak, mert egyedül maradtak, miközben senki nem meri megmondani nekik, hogy mi az oka az egyedüllétnek. Letudják azzal, hogy "a pénz meg az izmok hiánya" és akkor nincs konfliktus, a lelkük is megnyugszik.


Én már két haveromnak megmondtam, hogy mi a baj velük, természetesen letagadták és azóta is szinglik..

2016. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Most majd jól lehurrogtok, de én szoktam kommentelgetni, és nekem is egy magas, sportos férfi az élettársam. Nyilván ha egyedülálló lennék, ilyet keresnék. Ezért ennek függvényében szoktam hozzászólni a témához. Valaki írta, hogy itt mindenki 9-10-es nő-e, nos azoknak akik az én típusomat szeretik, én egy 9-10-es vagyok. Persze akinek nem vagyok ideálja, annak szerintem max egy 7-8.
2016. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a magas, sportos az idealom es olyat keresek, viszont az atlagos pasik kozul is van nehany aki meg tud fogni valamivel.
2016. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A minden nő alatt itt minden NEM foglalt és párkapcsolatban élő nőt értjük. A többség meg azért van kapcsolatban, mert a kincsekre vigyázni szokás. A pénzéhes selejt meg nem kell senkinek hosszútávra, mert nincs miből fenntartani.
2016. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!