Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos (se barátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos (se barátok, vagy kevés, se párkapcsolat) 30-asok! Nem féltek, hogy egyedül maradtok és úgy öregedtek meg? Én már rettegek, mióta elhagyott a menyasszonyom egy másik férfiért fél éve. A megcsalás nagyon kegyetlen halálfélelmet tud generálni.

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 18:04
1 2
 1/13 kendrazoltan ***** válasza:
A halálfélelmet nem a megcsalás generálja, hanem te magad, mert bizony semmi kapcsolat nincs a kettő között...a tanácstalanság már inkább, de a tanácstalanság te magad vagy...a fájdalom más...egy ilyen dolog fáj...nagyon fáj, viszont nem feltétlenül kell egyidejűleg tanácstalannak lenni, mert az életedben minden pontosan ugyanaz, mint eddig, csak 1 ember más utat választott...tudom, azt hiszed, hogy ettől minden más lett, pedig nem...ugyanúgy minden nap felkel a nap, este pedig lemegy...hagyj magadnak időt, de ne told túl a búslakodást, mert az gerjeszti az ilyen félkegyelmű gondolatokat...30 éves ember az fiatal, semmiről nem maradtál le...
2017. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Volt majdnem 3 évem, amikor kezdtem feladni, mert próbálkoztam is több nőnél is.

31 évesen ért véget akkor az utolsó kapcsolatom, azaz érdekes, hogy addig viszont mindig volt valakim folyamatosan.

Aztán majdnem 3 évig semmi nem jött össze.

És igen így ahogy mondod....sajnos a barátoknak gyerekük lett, más életük lett, a java elköltözött...alig maradt 1-1.


Igen azt hittem, hogy erre csúnyán ráb**asztam. De végül csak összejött :)

2017. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem értem, miben lenne más öregen egyedül lenni, mint fiatalon.
2017. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyik sem jó.
2017. márc. 26. 19:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek illúzióim annak kapcsán, hogy nehezebb így néha, de nem félek, így jól megvagyok egyedül.

30/f

2017. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem is megcsaltak, majd elváltam.

Egy ideje egyedül vagyok. Most még közelebb a harminchoz de nemsokára a negyven felé billen a mérleg. Engem ez zavar hogy basszus 6 év és 40 leszek....

Az hogy egyedül maradok öreg koromban nem zavar. Valahogy mindig is úgy éreztem hogy én egyedül fogok élni öregen. Az zavar ami most van, hogy most vagyok egyedül amikor még fiatal vagyok. Rossz ember sem vagyok, mégis ezt dobta a gép. Viszont kitöltöm az időmet hobbikkal, batátokkal, sporttal, és ez éltet. Neked is javaslom!

2017. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is még viszonylag fiatalember vagyok, 32 éves. De fél éve nem találom magam a szakítás, és megcsalás óta, hogy velem ezt meg lehetett tenni. Legszívesebben kárt tennék a nőben, minden másnap azon agyalok, hogy tegyek benne, vagy a párjában kárt. De nem tudok, mert még mindig annyira hiányzik és annyira szeretem. Félév után is ugyanolyan rossz. Minap bementem egy boltba és ott hagytam véletlenül a tárcámat, tele pénzzel, hivatalos okmányokkal. Az volt a szerencsém, hogy egy ismerősöm találta meg és visszaadta. Ennyi ki vagyok bukva ennyi idős múltán is. Nekem sajnos csak 1-2 haverom van, akik messze élnek, így egyedül megyek mindenhová. Bár 1 hónapja ki sem mozdultam, annyira depressziós lettem a hiányától.
2017. márc. 27. 14:42
 8/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Szinte ugyanígy voltam mint te , az első időszak szenvedés volt. és kb. a történet is hasonló.

2017. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mindenki egyedül öregszik meg!
2017. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért sokaknak ott van a felesége, férje akár 70-80 éves koráig. Azok nem egyedül fognak. Plusz gyermekek, unokák.
2017. márc. 27. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!