Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van komoly párkapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van komoly párkapcsolatod - esetleg együtt is éltek - tegyük fel hogy egyikőtök felteszi magát társkeresőre az interneten. Szerinted ez megcsalás vagy nem az?

Figyelt kérdés
30 feletti nő vagyok komoly kapcsolatban, együtt élek a párommal. Velünk semmi ilyen baj nincs, de erről beszélgettünk csajokkal. Volt aki szerint megcsalás, mások szerint nem az. Mi a véleményetek? Azt is írjátok meg miért az, s miért nem számít annak! Kort is írjatok és hogy nő vagy férfi a válaszadó. Köszi!

2012. okt. 24. 20:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy szerintem ez már megcsalás kategória. Mert komoly és nem laza kapcsolatról beszélünk, ami azt jelenti nekem (és hálisten páromnak is) hogy nem kell másik, elégedett és boldog vagyok a másikkal, szeretem és tisztelem, és vele akarok maradni.
2012. okt. 24. 20:58
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

AZ

AZ

AZ

AZ

AZ

AZ

AZ

Aki mást mond idióta!

18/L

2012. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát megcsalásnak nem megcsalás, de akkor ott valami nincs rendben, ha már az egyik fél felteszi magát egy társkeresőre! Mert ez azt jelenti, hogy már mást keres magának...
2012. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

megcsalásnak nem megcsalás közvetlenül, de nem tud olyan indokot mondani, ami miatt ez elfogadható lenne számomra. tehát nem megcsalás, de eléggé elbeszélgetnék vele, hogy akkor mégis miért vagyunk mi együtt.

18/L

2012. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
35%
Ahogy az előttem lévő is mondta már annak számít ha felrakta magát ....
2012. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Fura Yokomura ***** válasza:
35%

Ha felrakja magát társkeresőbe, akkor fejben már megcsalt. Onnan nem kell már sok, hogy meg is tegye!

Szóval megcsalás számomra.

2012. okt. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
én hülye, meg megnyugodtam attól, hogy törölte magát
2012. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmi még nem megcsalás, de ott már valami tuti nincs rendben abban a kapcsolatban!
2012. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket. Párom is megcsalásnak mondja, pedig ő pasi. :)

Én úgy vélem, ha valaki jelentkezik egy ilyen oldalra, akkor nem szerelmes már az ő párjába, nem vele tervezi a jövőjét. Akkor viszont előbb beszélgessen el vele, hátha tudnak változtatni. Ha mégse sikerül, akkor még mindig inkább előbb hagyják el egymást, s azután keresgéljenek! Nekem, s páromnak is ez a véleményünk.

2012. okt. 25. 16:17
 10/20 A kérdező kommentje:

Ja, barátnőm azt mondja felrakhatja magát valaki csak azért mert kíváncsi kik jelentkeznek, kiknek tetszene, ki hívná őket randira, ki kívánná meg őket...

Ezek a dolgok minden egészséges nő és férfi fantáziájában benne van, de nem regisztrálok, nem flörtölök és nem chatelek úgy hogy annak randi vagy még komolyabb legyen a következménye!

2012. okt. 25. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!