Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értünk egyet a súlyomban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értünk egyet a súlyomban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal amikor összejöttek vékony voltam. (Kb 60kg) Mondta hogy szerinte hozhatnék igy két év alatt 84 lettem. Azt mondta azt kéri a szulinapjara legyek 90, es most elértem a 90et is kb 2,6 év alatt. O azt mondta szeretne ha hiznek meg minimum 5 kg-t, (de en mindig sztreccs, tapados ruhákban vagyok mert csak abban érzem jól magam, es ha meg hizok, lassan nem lesznek jók rám) es en jól érzem igy magam, örülök hogy meghiztam, élvezem hogy puhább lettem, kicsit "nagyobb" es noisesebbnek érzem magam, (a sex is jobb lett) de o nagyon szeretne ha hiznek, en nem. Hogy beszéljen le róla? Nagyon szeretne, es o meg kigyúrta magát a kedvemert, es bomba csajokat pattint le miattam de felek ha nem hizok nem

Fogja őket elküldeni....



2016. nov. 22. 21:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* hogy beszéljem le
2016. nov. 22. 21:17
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A bomba csajokat miért ne pattintaná le továbbra is? Maximum egy nálad elhízottabbal fog félrelépni.


Egyébként legyél olyan súlyban, ahogy jól érzed magad.

2016. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Na de a bomba csajok nála 150 kg-tól kezdődnek?
2016. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, felek hogy egy vékony csajjal

Jön össze mert megharakszik rám ha nem hizok. Valakinek lenne kedve erről beszélgetni?

2016. nov. 22. 21:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészen normális, ugye tudod? Az, hogy ő kigyúrta magát "neked", oké, de ő konkrétan olyat kér, ami nem csak h igénytelen, de rámehet az egészséged. Ezt pl. biztosan vázolnám neki a helyedben, h az elhízás milyen következményekkel jár.

Mellesleg ez ugyanaz pepitában, amikor vki összejön egy túlsúlyos nővel, aztán azt akarja, h fogyjon le... ugyanúgy nem tartom "jogosnak".

2016. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Eszembe jutott még valami, de az elég durva: van olyan, hogy egy pasi arra megy, h minél igénytelenebb, slamposabb legyen a csaj, hogy ne tetsszen meg senki másnak. Beteg felfogás, de létezik. Az öltözködéseden nem akar változtatni? "Nem kell ez a csicsás felső, nem bálba megyünk, vegyél fel valami kényelmesebbet, különbenis, neked minden jól áll, mindenhogy szexi vagy..." stb. Ilyesmi nem volt?
2016. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hat o azt szereti amit en. Sztreccs cuccok, cica nadrág, sima trikó, lehet nem kene de szeretem a köldok fölé erő pólókat. O elfogadja nem szol bele.
2016. nov. 22. 21:57
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de konkretan a kedves parod epp most cseszi tonkre az egesz enkepedet, es egeszsegedet egyszerre az o hobortja miatt. Ha elhagy mit fogsz tenni? Plane amikor rajossz, hogy egy konkretan lassan veszelyes mertekben elhizott not csinalt beloled?
2016. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
60 kilóról mi a pi..csáért híztál fel 90-re? Baj van ott a fejekben, mindkettőtökében, már bocsi
2016. nov. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem szerint a párod futóbolond. Nem, nem azért, mert szereti a testesebb nőket, hanem azért, mert ha csak nem vagy 190 centi, akkor már a 84 kiló is egészségtelen, a 90 ről, meg az a felettről ne is beszéljünk. Vérnyomás, keringés szivprobléma, cukorbetegség, válassz egyet. Szóval az az ember, aki egészségtelen életmódnál még inkább egészségtelen életmódot vár el a párjától, egésze egyszerüen nettó elmebeteg.

Kicsit sem izgatna, hogy lepattan e a hapsi, ha egyszer arról van szó, hogy 40 évesen vérnyomás csökkentőket, vérhigítót, inzulint meg egyéb finomságokat kell szedjek, mert a csókának nincs ki a négy kereke. Nem vicc.

2016. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!