Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki közmunkásként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki közmunkásként próbál meg társkeresőn ismerkedni, milyen esélyekkel indul?

Figyelt kérdés

Akiről szó van, kilátástalan az élete, otthon él, ennyi pénzből félrerakni sem tud.

Persze mint mindenkinek, neki is szüksége van nőre.

No de érdekes kérdés.

Egy ilyen egyszerű ember,(aki nem is roma), ugyan hogy tud párt találni?

Képzés szóba sem jöhet neki, mert zsákfaluban lakik, a tömegközlekedés nagyon rossz errefelé, kocsija nincs.

A délutáni buszjáratot nem éri el, amivel városba tudna menni, mert még munkaidőben megy neki.

Este meg csak egy busz van visszafelé, 11 óra után.

Ilyen kilátásokkal, hogy esélytelen hogy kitörjön az illető ebből a közegből, lehet még talán valami sikere az online ismerkedésben?

Vidéki kistelepülés az alföld egy eldugott részében, a legközelebbi kisváros, is 3/4 óra.



2017. márc. 27. 12:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Mint a cukormentes Kóla: Zéró
2017. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Talalhat valami kozmunkas not maximum. En pl vissza se irnek neki.
2017. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem felejtsd el a társkeresést, ott a legjóképűbb pasiknak sem könnyű a nőktől választ kicsikarni. Elferdíti az ember értékítéletét, és ha amúgy sincs önbizalmad, a társkereső ezt még jobban haza fogja vágni. Semmi sikerélményed nem lesz.

Járj el pl. a falunapra, lecsófőző-vigasságra, focimeccsekre, stb. - Neked szerintem ezek fognak bejönni, mint ismerkedési helyszín.

2017. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de neki most tényleg az a legnagyobb problémája, hogy nincs csaja?!

Mert szerintem nem.


Előbb tegye rendbe a kis életét, mert nem lesz mindig ott a szülő, akire támaszkodni tud. Aztán lesz csaja is.

2017. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

#1


De a Pepsi-nél a cukomentes az "Max", szóval csak a Coca-nál érvényes :D Ettől függetlenül jó volt!


Sajnos nem sok esélyed van, kivéve, ha valami gizda roma lennél, nekik össze szokott jönni magyar lánnyal. (Láttam már pár ilyet, sajnos).


Nagyon falun élsz, hozzátok szó szerint fél egykor ér a déli harangszó... Így nehéz. Én egy "közepes" városban éltem és az már "nagyon vidék"-nek van titulálva. Sokan nagyon előítéletesek a falvakkal szemben, nem gondolják végig, hogy ott is olyan emberek laknak, mint máshol, könnyebb elképzelni, hogy a falu = pár koszhadt, düledező tanya, mindenki nyugdíjas vagy kocsmakirály középkorú + cigányok...


Hurvinyeket idézve: "Hát ez olyan szomorú!"


Sajnos nem tudlak felvidítani, rossz helyre születtél, rossz időben. Még ha lenne esélyed kitörni, de nincs...


:(

2017. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Szüleit ő gondozza, mert öregek és betegek.

Kicsit sajnálatra méltó az ilyen.

És rengeteg ilyen ember/fiatalember lehet még ebben az országban.

Amúgy nem rólam van szó, hanem egy ismerősömről.

2017. márc. 27. 12:22
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

#4


Ezt mondani nagyon könnyű. Mint a viccben a bölcs bagoly a lábfájós százlábúnak "Változz kígyóvá annak nincs lába!" "És azt mégis hogy?" "Honnan tudjam? Te is strapálhatnád magad egy kicsit az egészségedért!"

2017. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

"Amúgy nem rólam van szó, hanem egy ismerősömről."


Aha... Nyilván.


[link]

2017. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

Mindenhonnan, minden helyzetből ki lehet törni, de ez az adott személytől függ, hogy sikerül e. Nem mindegy, hogy az ember a kifogást keresi, hogy miért nem tud kitörni, vagy a megoldást, hogy hogyan tud!


Online társkeresésben nem vagyok túl jártas, de gondolom ha nem a legszebbeket akarja magának, akkor ott is lehet esélye.

2017. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Ez a "mint mindenkinek, neki is szüksége van nőre"...


Online ismerkedéstől mit vár? Ha csak két busz van egy nap, hogy megy randira? Vagy mire kell neki a nő, rögtön költözzön?

2017. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!