Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, társkeresőn szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, társkeresőn szoktátok a férfiak profiljait nézegetni, vagy lefoglal titeket a rengeteg levél elolvasása, amit kaptok?

Figyelt kérdés

Erre komolyan kíváncsi lennék. Ha fent vagytok társkeresőn, és van egy kis szabadidőtök, akkor szoktatok "terepszemlét tartani", profilokat nézegetni, bemutatkozókat olvasni, stb., vagy ha beléptek, akkor az idő mindig a rengeteg kapott levélre megy el? Elolvasás, ritkítás, válaszolgatás, törlés, esetleg tiltás, stb...


Vagy pont a levelekkel nem foglalkoztok, és inkább nézelődtök? Hogy megy ez nálatok? Szokott-e olyan lenni, hogy ti írtok rá egy szimpatikus férfira?



2017. márc. 25. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

dehogy nézi, el se olvassa csak azokét akik a kis indexkép alapján bejön neki.

regelj kamu csajként fel. Ne bombázó, átlagos csajként. NAPI minimum 10 levelet kapsz, számtalan lájkot stb.

szóval ne tolja itt nekem asok nő, hogy nincs normális férfi...persze, ha mindig a pénzesre, meg zsúrpubi focista külsejűre mentek rá, akkor nem is lesz.

2017. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktak profilt nézegetni, nagyon ritka hogy igen.

Leveleket elovasni meg főleg nem.

A nők a társkeresőn teljesen passzívak, nagyon kevés a kivêtel.

2017. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én minden levelet el szoktam olvasni, megnéztem, hogy kiknek tetszem, de szinte soha nem böngészek. Egyrészt mert már kezdek kiábrándulni a társkeresőkből, másrészt pedig elég sok időm elmegy azzal, hogy azoknak is válaszoljak, akik nem szimpatikusak. Igyekszem mindenkivel korrekt lenni, de húsz percnél többet nem szánok rá esténként.
2017. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak tudnam miert hiszik a pasik h napi 100 levelet irnak ...

Amig friss hus vagy akkor is max napi 10 de par het es ha napi 1 akad mar jo vagy ...

Szal nincs olyan h bovelkedunk a levelben

Az elejen azok irnak alt akik csak vadaszgatnak friss punci utan alkalmi szexre ... Oszt ennyi


Esetleg kesobb erkezik par ertelmes level


En spec osszesegeben nezem

A levelet a profilt a kepet mind egyutt

Kb 10-15 level eleg h kideruljon okes e a pasik vagy csak dugni akar

2017. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Levelek elolvasása: 100%

Az írók profiljának csekkolása: 90%

Akik más módon jeleztek (pl. like, tesztsor) csekkolása: 80%

Külön böngészés a profilok közt: 5%

2017. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor fenn voltam, főleg az elején böngésztem, néhánynak írtam is de vagy nem válaszoltak (hahá!) vagy elutasítás jött vissza, de úgy voltam vele, legalább megpróbáltam.


Amikor már hetek, hónapok óta fenn voltam úgy passzívan és csak henete 1x olvastam el a leveleket, akkor már csak a levélírók profiljait néztem meg ha tetszett valaki képről, nem böngésztem.

2017. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy pár éve már társkeresőzöm. Ha írnak, azokat mindig elolvasom, általában megnézem az író adatlapját, ha úgy van, válaszolok is. Mivel az utóbbi időben kép nélkül vagyok fenn ezért én igenis szoktam böngészni. Főleg, mert így tudom, hogy a beállított paraméterek miatt olyanokat dob ki, akik jók lehetnek, nézegetek adatlapokat, sőt!!! írni is szoktam. Sokszor nem jön válasz, de legalább megpróbáltam. Azért szoktam böngészni, mert akik írnak nagyrészt nem felelnek meg (50 feletti pasik, vagy messze laknak, vagy egy fejjel alacsonyabbak nálam - ezeket egyébként a keresésnél kiszűröm).


Röviden; érdemes keresni szerintem. Főleg, mivel a pasiknak - úgy hallom - ritkán írnak kezdeményezésként, ezért erősen valószínű, hogy jön válasz.

20L

2017. márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!