Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem hitetlenkedtek, ha társkeresőn tip-top külsejű embereket láttok?

Figyelt kérdés

Ilyen reakciókra gondolok, hogy "ááá, biztos kamu", "nem létezik, hogy ennek nincs pasija/csaja" vagy "egy ilyen Adonisz/istennő mi a fenét csinál társkeresőn?"...


Pedig pl. az időhiány náluk is bejátszhat, de sok más oka is lehet, hogy neten ismerkedik egy jó külsejű férfi vagy nő. Aki olyan külsővel van megáldva, hogy bárkit megkaphatna, annak ciki társkeresőn fent lenni? Hogy látjátok ezt?



2017. márc. 25. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Már nem. Megtanultam, hogy a tip-top külsejű nők bizony ego tuningolók, vagy liánozók. Persze biztos van aki tényleg társat keres, de lehet olyan igényei vannak, amik teljesíthetetlenek, vagy nem sok ideig marad mert a több száz levélből gyorsan kiválasztja a megfelelőnek látszót.
2017. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak közt nincs ilyen. Általában gumipalucsban, napszemüvegben, klottgatyában pózerkednek más leparkolt autója mellett.
2017. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Rendkívül szép barátnőim lettek ilyen alkalmazásokról. Szóval nem.
2017. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert attól hogy valaki szép, még társkeresőzhet.

Lehet hogy nincs rá ideje élőben, nincs a környezetében olyan aki érdekelné, magasak az elvárásai, visszahúzódó típus és ezért nem tud élőben ismerkedni, stb.

Rengeteg oka lehet.

2017. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleinte gyanúsnak ítéltem (20-26 éves srácok a keresési célcsoportom), mert ebben a korban "illene" bulizni, főleg ha egyetemista az illető akkor ott elég sok embert lehet megismerni... Aztán kiderült, hogy az idő- és lehetőséghiány vonzotta oda őket. Ahogy engem is, bár én nőként vagyok jelen. De én is mindig megkapom, hogy ha csinos vagyok, hogy nincs kapcsolatom...? Peches vagyok :D
2017. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!