Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor átlagos lány írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor átlagos lány írja magáról hogy átlagos, akkor miért vagy nagyon ronda vagy gyönyörű csak önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Miért, szerinted ki számít átlagosnak? Szerintem én például átlagos vagyok, a férfiak egy részének nagyon bejövök, egy részének meg nagyon nem. Ez pont átlagosnak számít. (Ettől függetlenül biztos van, aki rondának tart, más meg gyönyörűnek.)
2017. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

sokaknak nincs önértékelésük. a szépség relatív. lehet, hogy ő azt írja hogy átlagos, de másnak ő ronda, vagy ő a szép.


én azt állítom magamról, hogy egy vonzó sportos nő vagyok. attól, hogy ezt állítom, még nem biztos, hogy megnyernék egy világszépe versenyt. de az is lehet, hogy egy szimpla hétköznapi pasi is azt mondja, hogy neki nem vagyok helyes.

ilyen egyszerű.

2017. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Felejtsd el az átlagos fogalmát. Ez egy sablonosító fogalmi próbálkozás. Senki sem átlagos. Ez csak a fejedben létezik. Mindenki egy sajátságos individuum.
2017. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos velem az esetek 99%-ban az első szokott történni. Sőt az is gyakoribb, hogy szépnek tartja magát aztán amikor jön a képcsere akkor sírok kb... Én se vagyok szép de én nem is hitegetek másokat ezzel :D
2017. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én szépnek tartom magam 😎😚
2017. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Minden egyes ember gyönyörű. És nem egy ilyen álommeséből éppen ébredező valaki vagyok, hanem ez így igaz. Van aki lehet 100 emberből 90 számára az, van aki 100 emberből 5-10nek az, de ez mit számít? Szépnek csak 2 embernek a szemében lenni erény. Saját magad szemében, és a párod szemében. A többi már a kivagyiság és az ego műve. Párod szemében meg valszeg az leszel ha összejön veled.:D Ergo minden ember gyönyörű.


Szépséget egyébként a mentális állapot is nagyban befolyásolja. Nem mindegy, hogy egy egész nap mosolygós, pozitív emberkéről beszélünk, vagy egy egész nap puffogós, depressziós emberkéről. Volt már egy olyan lányismerősöm, akit eleinte nem tartottam szépnek, de mikor láttam hogy mennyire pozitív, meg rendes mindenkivel, meg állandóan mosolyog, meg vicces volt, annyira vonzó, dögös csajszinak láttam, hogy azt nem tudtam volna elképzelni magamról.:D

2017. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!