Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt nők,20-40 között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt nők,20-40 között, akik jó ideje hibás fogsorral élnek, és emiatt nem találnak párt?

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted pontosan azt, hogy hibás? Nekem csálé a fogsorom, az egyik (minimálisan) csorba is (megcsináltattam, de újra letört, azóta nem érdekel). Nem szokott hátrányt jelenteni ismerkedésnél. Foghiányom meg csak olyan helyen van, ahol nem látható.
2017. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ugyan a fogam nem hibàs ,de elôl allul levan jôve a foginam. Soha nem jelentett problémàt.

n25

2017. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért a pasik megnézik a nő arcát, ezzel együtt a száját, fogsorát is, mert hát csak mosolyog. Ha sminkelsz mégjobban kiemeled a rúzzsal a szád, ahol még az is feltűnik ha nem hófehér a fogsorod.


Persze ettől lehetsz ápolt, jól öltözött, klassz frizurával, Hozzád illő öltözködéssel természetesen vonzó lehetsz a apsik számára.



De ha lehetséges, inkább változtass a fogaidon.Ez nem csak pasis hódításnál fontos. Már eleve magabiztosabban beszélsz bárhol, bárkivel ha rendben vannak a fogaid, mint akkor, ha arra koncentrálsz,hogy ez ne látszódjon.

2017. márc. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen ember.
2017. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha nem fogaz orál közbe semmi gond vele
2017. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Hogy érted pontosan azt, hogy hibás?"


Szélsőséges esetre gondolok, foghíjak elöl, vagy más, komoly esztétikai probléma a fogaival.


(És pl nincs pénze protézist felhelyeztetnie, vagy nem használhat protézist az illető egészségügyi okokból, stb).


Van olyan, akit nem zavar a potenciális párjelöltje kifejezetten hátrányos esztétikájú hibás fogsora? Úgy értem, ha nincs más komoly esztétikai hátránya a fogain kívül, sőt, értelmi és érzelmi téren átlag feletti?


Ugyanis több ízben tapasztaltam, hogy pusztán egy ilyen fogsor kizáró oknak bizonyult, tehát nem fogadták el párként az illetőt.


Emiatt érdekel, hogy van-e, akit ez nem zavar ez?


Valamint vannak-e, akik fordított szerepben voltak, tehát saját maguk rendelkeztek / rendelkeznek igen komoly esztétika hátránnyal fogsoruk miatt, mégis elfogadták párnak őket?


(Nem alkalmi kapcsolatokra értem, hanem hogy hosszútávra ennek ellenére...)

2017. ápr. 3. 12:05
 7/14 A kérdező kommentje:
Korrigálom a mondatomat: Emiatt érdekel, hogy van-e, akit ez nem zavar?
2017. ápr. 3. 12:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Konkrét helyzetekben azt látom, hogy hasonló hasonlót választ. Akinek fontos a fogak karbantartása, az csak olyat fogad el, akinek max. olyan "rossz" állapotban vannak a fogai, mint neki magának az éves/ötéves, vagy bármikori aktuális generál előtt.:)

Hasonlóan én minden kiállót a bőrömön leégettetek, amit lehet, és akit látom, hogy egyáltalán nem ad ilyesmire, holott hátrányos genetikájú etekintetben, attól undorodom.

2017. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de, engem mondjuk nagyon zavarna. hosszútávú kapcsolatra is. visszataszító és az jön le hogy egy igénytelen undorító ember és senkit nem érdekel hogy azért mert ""nincs pénze""
2017. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A pártaláláson kívül máshol is számít egy hibás fogsor. Pl. munkahelyen,boltban, rendezvényen, de bárhol, ahol beszélni kell és ez látszik. Általában a hibás fogsor elveszi az ember önbizalmát, rejtegetni igyekszik, arra koncentrál.


Biztos sokan vannak, akik akár az anyagi helyzetük, akár egészségi problémájuk miatt kénytelenek egy ilyen helyzetet elviselni, de akinek lehetősége van rá az tegyen ellene.

2017. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!