Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne majd elmennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne majd elmennem egy prostihoz vagy sem? 22F

Figyelt kérdés
Hogy mégse maradjak szűz életem végéig. :D Hátha az változtat valamit rajtam, másabb leszek. Meg kíváncsi is vagyok milyen érzés lehet. Manapság pedig egy nőt összeszedni, ilyen igények mellett nekem lehetetlen, marad ez, mint egyetlen opció.
2017. márc. 27. 22:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Hàt akkor hajrà ,menj prostizni. Legalàbb lesz egy jo estéd.

Lehetsz viszajàrô vendeg is.

n25

2017. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A kiegészítés értelmében mi a kérdésed ? Menj, ha van kedved hozzá.
2017. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mennyinél kezdődik egy jobb prosti?
2017. márc. 27. 23:00
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, ha kíváncsi vagy és tényleg nem vagy képes per pillanat egy kapcsolatot most összehozni, bármi legyen is az indok erre, akkor menj. 15 ezer forint 1 óra. Gyorsan elröppen az idő is meg te is. Túl is leszel rajta és lenyugszol egy kicsit. Ki tudja lehet sűrűn fogsz visszajárni is. Kotont szépen húzol és nem kapsz el semmit. Elmondani meg nem kell senkinek.
2017. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Semmin nem fog változtatni, még az sem, ha önerőből felszedsz egy jó nőt és szexeltek. De ha mindenáron menni akarsz, akkor menj, legalább megtapasztalod a szexet és nem misztifikálod túl.
2017. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodok ezen, azonos korosztályban. Igaz engem nem is annyira a puncija érdekel, inkább, hogy végigtapizhatnám a testét.

Félelem nincs bennem elmenni egyhez, de inkább szeretnék normális kapcsolatban megtapasztalni ilyen végtelenül egyszerű, evidens biologiai dolgokat, csak erre igen kevés lehetőségem van.

2017. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vicces téma ez :D Egy éve én is úgy voltam kérdező, mint te. Egy egész hétvégén keresztül gyűjtöttem a bátorságot, hogy felhívjak egy csajszit :DD Nem csalódtam, sőt azt terveztem, hogy milyen nőt válasszak következőnek. Fél évvel később elmentem egy másikhoz. Szintén szuper volt, és akkor jöttem rá a nagy titokra. Igazából egy barátnő ott lehet neked sűrűbben, viszont az érzelmek meghatározzák majd a napjaid. (nem mindig a jó értelemben) Le leszel vele kötve valamilyen szinten, de az is lehet, hogy minden klappolni fog (jobbik opció). Lényeg, hogy egy kapcsolatban vagy te irányítasz, vagy téged irányítanak. Ha a nő vezet, és te érzed magad rendben, probléma a láthatáron, és fordítva, is ugyan az a vége. Kell az elhatározás, a közös jövő gondolata, különben semmi nem fog működni. Na nem akarok ebbe belemenni. Én csak akkor fogok komolyabban barátnőzni, ha majd családot akarok alapítani, addig jók a felületes kapcsolatok :D Kérdéshez még annyit, hogy az első nő után a többi nem tűnik majd leküzdhetetlen kihívásnak, simán lazára veszed a dolgokat (nálam így volt, mert tudtam, amikor tétovázok, akkor kell meglépnem, amitől félek, és a végén pozitív élményben részesülök).
2017. márc. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Kedves utolsó válaszoló én elmondom neked az igazán nagy titkot amiről te csak azt hiszed hogy tudod, de nem. Egy felületes kapcsolatban a szex nem lesz ugyanolyan mintha azzal az illetővel csinálnád akit szeretsz. Egyszerűen teljesen más az egész. Persze élvezheted az érzelemmentes szexet a biológiai vágyaid kielégítésére az is megfelel, de ha egyszer megtapasztalod milyen az amikor tényleg olyannal vagy együtt akit szeretsz rá fogsz jönni, hogy teljesen más dolog a kettő. Persze minden kapcsolatban megvannak a negatív dolgok is ez már csak így megy semmi sem lehet tökéletes, de az fix, hogy én annyival nem érném be mint amennyivel te. Egyébként kedves kérdező, fölösleges azzal takarózni, hogy "ilyen igények mellett lehetetlen nőt találni" ez nagyon is vica verza dolog egy kevésbé előnyös külsejű illetőnek is megvannak a maga kis igényei ezt illetően, gondolom neked is megvannak az igényeid és szerintem nem igaz, hogy lehetetlen a pártalálás max csak nem vagy elég kitartó és az önbizalmaddal is gondok vannak. Persze ezt nem azért írom, hogy leszóljalak vagy azt sugalljam mennyire gáz, hogy prostihoz akarsz menni. Nekem mondjuk nem lenne gusztusom hozzá, de ha úgy érzed ez az egyetlen lehetőség és szeretnéd is megtenni ugyan mindegy más hogy vélekedik erről, tedd meg és kész.
2017. márc. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló én elmondom neked az igazán nagy titkot amiről te csak azt hiszed hogy tudod, de nem.

Te azt hiszed, hogy a férfiak ugyanúgy működnek a mint nők, pedig nem. Egy prostival is lehet ugyanolyan jó a szex (sőt jobb) mint a szerelmével, ugyanis a férfiak külön tudják választani a szexet a szerelemtől.

2017. márc. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Ha alacsony vagy, vagy csúnya, vagy mindkettő, akkor mindenképpen menj el prostihoz, másképp örökre szűz maradsz. 15-20 körül van náluk egy óra, szóval havi 2-3 alkalom még olcsóbb is, mint egy barátnőt fenntartani.
2017. márc. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!