Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekelne az idősebbek vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne az idősebbek véleménye is. Kaphatnék normális, értelmes választ?

Figyelt kérdés
Egy lányról lenne szó, akinek nagyon megtetszett a stílusa, meg a lány szépsége. Igazából egy átlagos lány, jó stílussal.
2017. márc. 28. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
2017. márc. 28. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Túl kevés infó.

Rólad, a lányról, a "kapcsolatról".


A sok smile alapján lehet bejössz, de lehet az is, hogy csak röhög rajtad.

2017. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk,egy évfolyamon vagyunk, de mint mondtam ritkán találkozunk. Amikor élőben beszéltünk, én pont akkor mentem ki a suliból, ő szólított meg, épp mentem a buszomhoz. Sok mindenről beszéltünk, ami a sulihoz kapcsolódik. Kérdezősködött, hogy merre lakom, egy bizonyos tanárral nagyon jó a viszonyom, és ezt hogyan csináltam, meg ilyenek. Azt tudom, hogy nincs barátja, de azt nem, hogy alakulóban van-e.
2017. márc. 28. 20:06
 4/6 Bad G-Sus ***** válasza:
szimpatikus vagy neki , csak hajrá.
2017. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy zöld utad adott neked, és hogy ezt észre is vetted, akkor meg mi a kérdés??
2017. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Zöld utat adott nekem? Mikor?

Jaa, az lemaradt, hogy szinte mindig ugyanabban az időpontban válaszol.

2017. márc. 29. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!