Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 kisgyerekkel mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 kisgyerekkel mennyire nehéz válás után párt találni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn mennyire lehet egyedülálló anyaként ismerkedni?

2017. márc. 29. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy es csinos es normalis elethelyzetben vagy a valast leszamitva, tehat nem anyadnak nyomorogtok es csak kell valaki akihez odacuccolhattok kenyelmesen, akkor szerintem nem lehetetlen. Nyilvan a tobbseg nem akar ket kisgyereket a nyakaba rogton, de akadnak azert akiknek ez nem kizaro ok, ha szimpi a no is es a gyerekei is.
2017. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nagyban függ attól, hogy milyen vagy, mik az igényeid, nem lehetetlen, de persze kicsit nehezebb, mint gyerek nélkül!


24F

2017. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Félre ne értsd, nem nyomulni akarok,

de én pl. csak és kizárólag olyan nőt keresek akinek van már 1 vagy 2 gyereke.

Mert nekem is van, és már nem akarok többet.

Nyilván ha olyannal jönnék össze akinek még nincsen, előbb-utóbb szeretne sajátot. Amiből komoly súrlódás lenne...

A nő is tudja "hogyan működik" egy gyerek, így könnyebben el tudja fogadni az enyéimet, illetve viszont is igaz.

40f

2017. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is az utolso kommentelő verzioja életszerű, gyakoribb..hogy olyan férfivel jön ki jol aki szintén elvàlt és màr van gyereke..főleg ha a gyerekek is jól kijönnek
2017. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én 4 gyerekkel maradtam egyedül,20 év után,igaz három közülük már elég nagy,19,15,14 és 7 évesek,mégis lett új párom!Egy cseppet sem zavarta,hogy vannak gyerekeim,nagyon jól kijönnek egymással,szóval nem lehetetlen! :)
2017. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem még párom is van és még így is próbálkoznak. A barátnőm egy gyerek után le akarja már magát húzni, pedig szép és fiatal. Simán, sokat látok az oviban is új párral.
2017. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sem lehetetlen! Alighanem én is hamarabb ismerkednék ilyen nővel, mint akinek még nincs és később szeretne. Valószínű a korom miatt.

45+ Ffi

2017. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
2vel talaltam.Kb fel evvel azutan h elkezdtem nyitni a ferfiak fele.Es nem o volt az egyetlen jelentkezo.
2017. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ugyanattól az apától vannak,csinos is vagy,simán lehetséges.
2017. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak megerőssíteni tudom hogy elvált, és gyerekes férfiakkal simán számolhatsz.

Én is inkább olyat keresnék aki már nem akar több gyereket mert van neki, mivel nekem is van 2.

2017. márc. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!