Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan jómódú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan jómódú pasi, akinek hiába van pénze, a külseje miatt még így sincs szép barátnője?

Figyelt kérdés
Ugye szoktátok mondani, hogy elég ha csak van pénzed és lesz csinos, szép, szexi, érzéki barátnőd, de valahogy őket mindig egy ugyanúgy gazdag, viszont ezzel együtt sármos, magas pasi mellett szoktam látni a 7-es BMW-ben vagy az Audiban. Legalábbis hozzám hasonló nyikhaj, alacsony, sovány pasikat sosem látok nemhogy szép csaj társaságában, de sokszor még drága kocsiban sem. Ha mégis, akkor szinte mindig magukba meredten, magányosan várnak a piros lámpánál. Tehát a pénz nem minden, mert hiába vagy gazdag, ha nem vagy férfias testalkatú és vonzó, akkor egy nő úgy is fog találni egy ugyanolyan egzisztenciával rendelkező, de vonzóbb külsejű pasit, te meg járhatsz továbbra is hivatásoshoz.

2017. márc. 29. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Jelen, kutyát nem érdekli a pénzem...
2017. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki honnan szedi ezeket a teóriákat a pénzzel kapcsolatban, de én nagyon nem tapasztalom azt, hogy előnnyel indulnék a nőknél amiatt, hogy több pénzem van.
2017. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Van nem kevés pénzem, de nő nem. Egy 2008-as BMW 320 d-el csapatom neki. Igaz nem az igazi, de én imádom azt a kocsit. Van egy lakásom, melyet 8 milláért vettem, egy aranyos kutyám, de a lányok keresztül néznek rajtam.
2017. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Most megint le leszek pontozva, de nem érdekel.

Meg kéne már érteni végre,hogy a normális nőknél a pénz és a külsőd sokad rangú dolog.Ezek egyébként is folyamatosan változó,múló dolgok.

Ami igazán fontos,az az,hogy milyen a belsőd, hogyan állsz hozzá magadhoz és a többi emberhez.

Pl ne haragudj, de számomra egy önmagát sajnáltató, önbizalomhiányos, másokat okoló pasinak úgy 0 esélye lenne, akárhogyan is néz ki,akármennyi pénze is van.

Meg úgy gondolom,hogy amíg valaki magát sem tudja elfogadni és szereti,addig hogyan várja el,hogy más ezt megtegye vele?

Abba kell hagyni a saját magad degradálását és a kifogások keresését. Legyen egészséges önbizalmad és próbáld átértékelni a dolgokat.

Persze biztos vannak nők,akik bármilyen suttyó férfival összejönnek ha van pénze meg jól néz ki.De hidd el,hogy az ilyen nők vannak a kisebbségben. Maradt még rajtuk több milliárd, aki ezerszer többre értékeli az igazán fontos dolgokat.

De komolyan, ha azt hiszed,hogy a kocsid miatt nem tudsz becsajozni,ott komoly gondok vannak.

Milyen lányok a célcsoportod amúgy?

2017. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A külső fogja meg a nőket.

Ha az nem fogja meg, a belső abszolút nem fogja érdekelni.

Ezerszer megtapasztaltam

2018. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van, akkor a külsőd felturbózása se lehet probléma (a magasságot leszámítva).
2018. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!