Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A főnök lánya mindenféleképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnök lánya mindenféleképpen tabunak számít?

Figyelt kérdés

A főnököm és köztem nem a szokványos főnök-alkalmazott viszony van. Mondhatni elég közeli ismerősök vagyunk, akinek a családját is jól ismerem.


Az igazság, hogy az idősebbik lánya felkeltette az érdeklődésemet, akivel szintén nagyon jóban vagyunk. (Korban sincs nagy eltérés közöttünk.)

Mint bármely férfi-nő (vagy ha úgy tetszik fiú-lány) viszonyból lehet akár működő kapcsolat is. (Vagy nem ugyebár. Ez főleg a feleken múlik.)


Többször átrágtam magam a pro és kontra érveken, gyakorlatilag átgondoltam minden lehetséges negatív és pozitív végkifejletet.

(Konkrétumra egyelőre még nem jutottam.)


Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e már valaki hasonló szituációban?

Mit léptetek? Mi lett a dologból?

Tudom, hogy ez nem ezen múlik, és nem fedhet le minden részletet az enyémmel, de érdekelnének mások tapasztalati ez ügyben.


Az értelmes válaszolóknak előre is köszönöm!



#tabu #főnök #társkeresés #főnök lánya
2017. márc. 30. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha szakítotok, valószílűleg annyi a munkádnak (legalábbis valószínűleg elég pocsék légkörben kell majd dolgoznod). Ha ez megéri, hajrá
2017. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan... a munkaviszony ideiglenes, a párkapcsolat - ideális esetben örökre szól.
2017. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy tabu! :-)


Nem lesz semmi gond, ne aggódj. Ha a főnököd kedvel, külön jó lesz neki, hogy te hajtod a lányát.


Ha meg szakítotok, akkor sem kell örök haraggal elválni...

2017. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.

Természetesen mindenkinek ment a zöld kéz.

2017. márc. 30. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Dehogy is. Ha paraszt és kirúg, te vigyoroghatsz a képébe, hogy ápolgattad/tod a lányát :D

30//

2017. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem láttad még a "Főnököm lánya" c. filmet Ashton Kutcherrel és Tara Reiddel? Ha még nem, javaslom, nézd meg, és megtudod, mennyire számít tabunak:)))
2017. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!