Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek határozott magabiztos? Emiatt sose lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Mindig azzal utasítanak el hogy nem vagyok határozott magabiztos.

Pedig próbálom fejleszteni magam és pl.már eldöntöm hova menjünk mit csináljuk, úgy érzem tudok már dönteni, de ennek ellenére még mindig emiatt utasítanak el a nők. Azt mondják a sport segít, emiatt folyamatossan sportolok de mégsem

Mit tudok tenni? Mi az a határozottság magabiztosság?


2017. márc. 31. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy tudod, mit akarsz. Döntéseket tudsz hozni, az asztalra tudsz csapni, ha kell. Tisztában vagy magaddal, az értékeiddel, azzal, hogy hová tartasz. Egy nőnek is kerek perec megmondod, mit akarsz tőle. Bizony, ha ezek megvannak benned, és kifejezésre is tudod juttatni, akkor egy nő ellágyul melletted.


És most ez hagyján, de képzeld el, egy határozott, magabiztos nőt is meg kell tudni hódítani valahogy. Ott aztán a fent leírt dolgoknak hatványozottan meg kell lenniük benned. Nem egyszerű, mert mellette még azt is elvárják, hogy érzelmes legyél.

2017. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az egészséges magabiztosság valahol ott kezdődik, ha belemersz vágni olyan dolgokba, amikben ugyan benne van az elbukás esélye, de ez mégsem zavar igazán. Kicsit másképp megfogalmazva, a magabiztos ember az, aki ki mer lépni a kényelmi zónájából anélkül, hogy ha kudarc is éri, akkor sem nagyon "hatódik meg".


Aki magabiztos, az általában megfelelő önismerettel rendelkezik, ellentétben azokkal, akik önbizalom hiányosak, vagy beképzeltek. Fel ismeri a határait, de ha úgy adódik ezek tudatában is bele mer vágni olyan dolgokba, amikben tudja, hogy nem feltétlen lesz azonnal sikeres, de reméli.


Megjegyzem elég ritka szerintem az ilyen ember, akinél az önismeret tényleg rendbe lenne, a két véglettel viszont rengeteg találkozom.

2017. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz, én lány vagyok. Külsőre-belsőre okés vagyok, de nekem is az ónbizalmammal volt gond. Nekem az segített, hogy eljártam bulizni, ismerkedtem, sok pozitív visszajelzést kaptam, amitől több önbizalmam lett és akár már alkohol nélkül is lazábban tudok idegenekkel ismerkedni. Habár még mindig van mit fejlesztenem.


Ez csak egy tipp, egy lehetőség, ahogyan a sport is. Esetleg kombináld ősszel a sportot a bulival, tűzz ki magadnak célokat, terveket, keress egy olyan hobbit, amit szívesen csinálsz, ahol ismerkedhetsz és sikered is lehet. Sok módja van az önbizalomszerzésnek, a lényeg, hogy valóban élvezed, amit csinalsz és ne kényszer legyen. :)

2017. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*önbizalmam

** össze


Bocsi, automatikus javító átír néha

2017. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van mindenféle önismereti és/vagy személyiségfejlesztő tréning. Kéretik kipróbálni!
2017. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!