Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen így normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így normális kapcsolatom, ha még egy lány sem szeretett?

Figyelt kérdés
Majdnem mindenem megvan, amire az emberek általában vágynak, elég szerencsésnek mondhatom magam, kivéve a szerelemben, abban épp ellenkezőleg. Soha nem volt egy boldog párkapcsolatom, csak rövidebbek jöttek össze. A gimnazista éveim szörnyűek voltak, én voltam a legkisebb és a legvékonyabb, nagyon önbizalom hiányos voltam. Aztán megnőttem és sokat edzettem ,az arcom mindig is helyes volt, szóval 18-20 éves korom körül azt vettem észre, hogy egyre több lánynak bejövök, de valahogy nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Belementem kapcsolatokba, de nem azt kaptam, amire vágytam, elsősorban szeretetet és megbecsülést igényeltem, de sosem kaptam meg, mindig ilyen felszínes, rideg lányokkal futottam össze. Ahogy teltek az évek én is egyre inkább rideggé váltam, felvettem egy ilyen védekezési mechanizmust ,hogy kevésbé sérüljek és be is vált amióta érzelmek nélkül megyek bele kapcsolatokba és nem várok semmit a partnertől így legalább nem ér csalódás. Na de legbelül én még mindig csak szeretetre vágyom, meg hogy szeressek valakit, de valahogy azok a lányok akikkel én eddig találkoztam ezt nem igényelték. Leginkább csak azért jöttek össze velem, hogy ne unatkozzanak, legyenek közös programok stb. csak egy párra volt szükségük. Csak én vagyok ebben ilyen szerencsétlen?
2016. júl. 30. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen szerencsétlen. A világ fordul ki lassan magából...
2016. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez kifejezetten a te hibád. Ma már nagyon nehéz olyan embert találni és olyan kapcsolatot teremteni amelyben meg van az hogy a felek egyenlően kezelik egymást. Gondolok itt arra konkrétan hogy azt kapsz amit adsz. Lehet eddig rossz helyen keresgéltél és nem volt túl sok szerencséd de ne add fel. Úgy gondolom mindennek oka van. Csak ne hagyd magad kihasználni! Sok sikert és ne keseredj el :)
2016. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!