Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem járok bulizni, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok bulizni, akkor hol, hogyan lehetne párt találni? Egyetemen könnyebb lesz? 18/l

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom. Mielőtt valaki erre gondolna, szeretném leírni, hogy nem arról van szó, hogy túl válogatós lennék vagy túl magasra tenném a lécet és minden fiút elküldenék. Konkrétan soha nem jött még oda hozzám egy fiú sem ilyen szándékkal. Nem azt várom, hogy tobzódjanak körülöttem mert vannak nálam sokkal szebb, sokkal csinosabb, sokkal érdekesebb, sokkal viccesebb lányok is ( Én duci vagyok és nem kifejezetten felelek meg a mai általános szépségideálnak, viszont szerintem nem vagyok csúnya és csinosan öltözködöm, ápolt vagyok. Az emberek kedvelni szoktak, aranyosnak, kedvesnek, humorosnak, segítőkésznek, értelmesnek tartanak.), viszont egyre rosszabbul viselem, hogy én nem kellek senkinek, főleg, hogy a barátnőiim közül is egy-két ember kivételével mindenkinek van barátja. Ne értsétek félre, nem azért szeretnék egy barátot mert "juj, az xy-nak is van és az milyen menő meg ilyenek", de vágyom rá, hogy legyen mellettem egy olyan ember, aki szeret, akiben megbízom, akivel tudunk beszélgetni és támogatjuk egymást, akit meg tudok ölelni stb., ennyi idősen szerintem ebben semmi kivetnivaló nincsen.

Viszont az egy elég hátrányos helyzet, hogy nem nagyon járok közösségbe. Nem járok bulizni mert nem iszom alkoholt, nem szeretek táncolni és a zenéért sem vagyok kimondottan oda. Maximum bicajozni, sétálni szoktam illetve néha eljárok könyvtárba vagy beülök valahova enni, sütizni, de ezt is vagy egyedül teszem vagy pedig a testvéremmel (a barátnőim minden idejüket a pasijukkal töltik). Inkább otthonülős típus vagyok, szeretek filmezni, sorozatokat nézni, olvasni illetve bármilyen furán is hangozzon tanulni is. Így nem sok lehetőség nyílik az ismerkedésre (interneten nem szeretnék), viszont én így érzem jól magam és nem szeretnék magamra erőltetni egy olyan életstílust, ami nem én vagyok, szerintem semmi értelme nem lenne.

Lehetséges, hogy hülyeséget kérdezek, de valamiért azt gondolnám, hogy talán az egyetem, a kollégium több lehetőséget nyújt majd. Az egyetemen valóban könnyebb lesz? Mennyire lesz más a helyzet ilyen szempontból?


2017. ápr. 1. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Sok a fecsegés. Le kell fogynod, elhagyni a szemét kajákat és a cigit, piálást is. Sportolj!!! Ezután majd lesz pasid.
2017. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Az egyetem csak a lehetőségeket bővíti ki azzal, hogy a kortársaiddal vagy együtt előadáson, kollégiumban, csoportmunkán stb. Ha Te továbbra is otthonülős, magadban ellevős leszel, akkor csak az új arcok miatt lehet több esélyed kapcsolatra, senki nem fog utánad menni a szobádba hogy "olyan kedves voltál ekkor és ekkor, ismerkedjünk már meg".
2017. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

én szeretem a duci lányokat...nekem ez az ideálom. szóval ez csak kifogás, hogy jaj duci vagyok.

sőt, nekem meg pont a visszafogottabb, otthonülős lányok jönnek be, akik fogtak már könyvet is a kezükbe, nem csak piásüveget. Tehát, amit leírtál magadról, az alapján nekem az ideálom vagy. És még sok másik pasasnak. szóval, mi a probléma?:D És ezt nem azért írom, de nekem pl ilyen lány kellene. Tehát 1 pasinak minimum kellesz és több, mint a semmi. Szóval az önbizalmat és önbecsülést kicsit tuningolni, mert az kisugárzik.


speciel csak kisp*csákba, meg vodkás üveggel pózólós, alkoholistákba szaladok bele, vagy olyanokba, akik listát írnak mi kell nekik, de egy kapcsolatba semmit nem raknának bele. baromi uncsi.


26f

2017. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Kezdj el levegőre járni, menj ki futni, edzeni. Kezdj el valamit sportolni, ami megtetszik. A lényeg, hogy találj olyan hobbit/elfoglaltságot, amit nem otthon végzel, hanem kint. Példaul a rendszeres edzés a szabad levegőn pont ilyen. Vagy járj edzőterembe, ott sok hozzád hasonló korodbeli lesz, sok a fiatal.

A rendszeres testmozgás rengeteget tud változtatni az ember közérzetén, csökkenti a depressziót, kitisztítja az ember agyát, csökkenti a stresszt.

Ha egyetemre mész, légy nyitott, barátságos, ugyanis annak érdekében, hogy ismerkedj, neked is tenned kell. Így biztos fogsz találni előbb utóbb barátokat, akár még egy normális srácot is.

2017. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Mi ez az edzés, meg sport mánia?
2017. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Az egyetemi évek nagyrészt a buliról, piáról szexről szólnak. És azt írtad, hogy ezekért nem vagy oda, szóval neked nem lesz könnyebb az egyetem alatt se
2017. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen...szoval a diplomasok azert vannak ugy eltelve magukkal, mert alkoholista szexmanias bulikban toporogtak nem?
2017. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az egyetemi koleszban sem fog bekopogtatni a szőke herceg, szóval ha nem mész közösségi programokra (többek között a hangulatos piálások is ide tartoznak), akkor ugyanúgy nem jutsz egyről a kettőre az egyetemen sem.

Mondom ezt egyetmistaként, mivel látom, hogy akik a csigaházukban élnek, sok jóból kimaradnak.

2017. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt hittem, hogy a szövegből egyértelműen kiderül, hogy nem iszom alkoholt és nem dohányzom valamint egy szót sem írtam az étkezési szokásaimról, ezért az egy eléggé alaptalan feltételezés, hogy szemét kajákat eszem. Nem tagadom, hogy nem sportolok rendszeresen (Tulajdoképpen azon kívül, hogy gyalog járok haza - 3km, nem végzek más mozgást. Néha kampányszerűen elkezdek futni, bicajozni és akkor minden nap megyek, de ezzel egy idő után fel szoktam hagyni.) és nem figyelek oda túlzottan az étkezésemre, de normális ételeket eszem (nem tömöm magamba a chipset, csokit, kólát stb.). Egyébként én nem érzem súlyosnak a helyzetet, én jól érzem magam a bőrömben és nincsen semmilyen egészségügyi problémám sem, duci vagyok nem pedig kórosan elhízott (68kg vagyok 170 centihez). Viszont fontosnak tartottam ezt is megemlíteni mert ez is egy tulajdonság, sokan kifejezetten a vékony vagy sportos lányokat kedvelik (amivel semmi baj nincsen).


Én is attól félek, amit néhányan írtatok, hogy ez a helyzet a jövőben sem fog változni. Abban reménykedem, hogy majd új embereket ismerek meg, lesznek új barátaim és hátha akad köztük egy, akivel esetleg több is lehet majd közöttünk. Nekem nem a társasággal van bajom, szívesen beszélgetek, ismerkedek emberekkel és közös programokon is szívesen részt veszek, viszont a buli, piálás, tánc nem az én világom. Egyszerűen nem érzem jól magam ilyen helyeken és nem is tudok magammal mit kezdeni. Azokkal az emberekkel nincsen semmi problémám, akik ezt élvezik, ezt szeretik, most is vannak barátaim, akik eljárnak szórakozni, de én ilyenkor nem megyek velük, hanem más közös programot szervezünk. Például moziba, kirándulni, túrázni szívesebben elmegyek vagy például mikor még többet találkozgattunk, akkor sokszor csak összeültünk és megnéztünk egy filmet vagy elmentünk biciklizni, sétálni a városban.

2017. ápr. 1. 22:52
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez oké, de az egyetemen a legtöbb közösségi téma, csapatépítés, haverkodás iszogatásba torkollik, ott pedig mindenki sokkal felszabadultabb, ergo könnyebben megy az ismerkedés. Ha ezeket teljesen kizárod, akkor komoly lehetőségekből maradsz ki, ráadásul elkönyvelnek olyannak, aki nem képes ellazulni stb.

De mondom, nem az a baj, hogy ilyen vagy, amilyen, hanem hogy ezzel rengeteg lehetőséget kizársz. Iszogatni pedig kifejezetten jó, persze nem mindegy, hogy hol, kikkel és mit iszol.

2017. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!