Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemen általában mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen általában mindenki talál magának párt hosszú távra?

Figyelt kérdés

Volt már egy pár barátom, de nem voltunk együtt egyikkel sem 1 hónapnál több ideig, így - mind a korom, mind a rövid kapcsolatok miatt- még nem is feküdtem le senkivel. Egy diszkó mosdójában meg nem igazán szeretnék sohasem szexelni, nemhogy még az első alkalommal.


Remélem, az egyetemen több olyan férfi lesz, aki hosszabb távra, komolyabb kapcsolatokat is tervez, nem úgy, mint giimiben. Én csak nem szeretném halogatni a párkeresést addigra, mire már diplomám lesz (kb. 25-26 éves koromra, orvosi), mert a munkahelyen nem nagyon érdemes kollegával kavarni...Tapasztalatok?


18/L



2013. febr. 17. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor találod meg a nagy Ő-t, mikor nem számítasz rá. Nem tudsz előretervezni.
2013. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nem is úgy akarom, hogy most OK, elsőéves vagyok, tuti lesz valaki...tudom, hogy váratlanul fog érni. Én csak azt mondom, hogy nem akarok 50 éves korom után férjhez menni meg ilyenek.
2013. febr. 17. 19:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemisták már valamennyire érettebbek lesznek, mint a gimisek voltak. Nem talál magának mindenki párt az egyetemen, de a többség igen. Légy köztük te is!:)
2013. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én csak nem vagyok az a fajta nő, aki egyedül szeretne lenni otthon, az üres házba hazatérni munka után. És igenis, én szeretk otthon takarítgatni, rendezgetni, törődni másokkal...abba is beleőrlök a nap végére, ha a család nincs itthon egész nap. Komolyan!
2013. febr. 17. 19:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedves lány lehetsz akkor...
2013. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress görcsösen.:) a fiúk ezt megérzik és menekülni fognak:) csak add önmagad és mosolyogj sokat:) hidd el valahol Rád vár a nagy Ő
2013. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki talál, nekem pl. nem sikerült, de mivel "klinikai eset" vagyok, így nem is csoda, nem volt önbizalmam lányokkal ismerkedni, féltem az elutasítástól stb. De nagyon sok embernek sikerül(t), a volt évfolyamtársaim egy része most is abban a kapcsolatban van, mások már össze is házasodtak, gyerek is van. Ugyanakkor akadnak jó páran olyanok is, akik ilyen-olyan okból most is egyedül vannak. Remélem, neked összejön, elvileg lesz lehetőséged, bár fogalmam sincs, mennyi komoly férfi lesz a környezetedben.
2013. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ó, én nem keresek görcsösen :DDD És teljesen laza vagyok a suliban is, csak kíváncsi vagyok, mire számíthatok a későbbiekben. És csak akkor szoktam görcsölni és kicsit depis lenni, ha már régóta egyedül vagyok és nincs mellettem, körülöttem senki.
2013. febr. 17. 19:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszoat, rendesek vagytok ;) Azoknak pedig, akik még szinlik, remélem megtalálják hamarosan az igazit ;)
2013. febr. 17. 19:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egyetemeken szerintem nagyobb az esély a megfelelő pár megtalálására, mint máshol. Pl. disco, bárok, stb...
2013. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!