Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A páratlan.hu milyen társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páratlan.hu milyen társkereső oldal, hogy ennyi "érdekes" arc van fent?

Figyelt kérdés
Persze van jópár csinos/szép lány, de természetesen azok szellemként vannak fent az oldalon és még egyik sem olvasta el az üzeneteimet. A többi "csaj" viszont olyan kaliberű, hogy az embernek olyan érzése van, mintha valami társkeresési paródia lenne az oldal. Rengeteg a baltával faragott arcú, durván elhízott vagy atomproli csaj. És itt most ne arra gondoljatok, hogy jajj, nagyok az igényeim és nem jönnek be. Nem. Valósággal sokkoló kinézetűek. Én hülye meg még anno elő is fizettem prémiumtagságra, mert kíváncsi voltam a szebb csajok képeire.

2017. ápr. 2. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Már nem azért, de aki képest pénzt kiadni a társkeresőkre, az ne csodálkozzon.
2017. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kimész az utcára, mindenhol csinos, fiatal csajokba botlasz. Franc se pazarolja az idejét (főleg tavasszal és nyáron) ilyen oldalakra.
2017. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 heti 4 randim van mióta előfizetem.. nem csodálkozom! Élvezem!
2017. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2: Oké, de más társkereső oldalakon (pl.: parom.hu) illetve tinderen drasztikusan több a normális kinézetű csaj/lány. Itt meg olyanok vannak, hogy bottal se piszkálná meg az ember. Máshol ilyet nem tapasztaltam.
2017. ápr. 2. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A paratlan.hu egy halott oldal, több társkeresőt végigpróbáltam már és azt tűnt 8 közül a leggyebgébbnek.
2017. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz. A páratlanon az szerint rakja sorba, hogy mikor lépett be utoljára (nyilván a csinos lányok az elhagyott profilok, mert ők hamar találnak valakit), a párom.hu-n meg véletlen sorrendben, így már az 1. oldalon is vegyesen vannak aktívak és elhagyott profilok, esetleg még rá is játszanak, hogy a szép lányokat teszik előre, ezzel csábítani a regisztrálókat.
2017. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!